bugün

Dünyada en degerli gücün para oldugunu düşünüldügünde, silahtan daha güçlü bir yaptırım olan ekonomik yaptırım uygulanmalıdır. israil'in Filistin'e yapmış oldugu ambargoyu bütün dünya israil'e yapmalıdır.
(#8433946)
yapılması çok zordur.
su bile içmeyelim o halde.
çünkü suyu şişeleyen makineler bile israil malı.
(bkz: yaşamayalım)
erikli, nestle, danone...

kendi ülkemizden çıkan, allahın verdiği suyu dahi şişeleyen şirketler hep israilli. üstelik bunlar akp'nin onayıyla özelleştirildi, akp'nin onayıyla suların yabancı şirketlere satışı yasallaştırıldı.

şimdi bunu yapanlara oy verenler israili boykot edecekmiş...

erikli yabancılara satılırken neredeydin? ya danone, nestle ve diğerleri su kaynaklarının işletme ruhsatını aldıklarında? su kaynağından çıkan allahın suyunu şişeleyemeyecek kadar zeka ve basit teknoloji yoksunu musun?

müstehaktır! bu koyunlar olduktan sonra israil bizi ne kadar düdüklese azdır!!

olur ya, yakında taharet aldığın musluğa da israilli şirket gelip damga yapıştırırsa haberin olsun diye söyledim akpli kardeş.
Filistin'e atılan her bomba ile konuşulan uygulama..

bahsi geçen markaların çoğuna baktım. coca cola, nestle vs. hiçbiri israil malı değil. neden evrensel ürünler israil malı olarak lanse ediliyor hala anlayamadım.

Birçok büyük markanın hissedarları arasında yahudi bile yok fakat bu markalar boykot listelerinin başlarına yazılıyor..

Allah'ını seven defansa gelsin de şu konuya bir açıklık getirsin