bugün

bazı isimleri taşıyan kızların güzel olması gibi bazı isimdeki erkekler de yakışıklı olabiliyor. turgay, umut , burak , hakan , onur , caner , taylan , ozan bunlardan bir kaçıdır. aa unutmadan feridun'u da eklemek lazım.
(bkz: anne koş tespit yaptım)
(bkz: çok heyecanlıyım)
edit: o değil de gerçekten bu isimdekiler yakışıklı oluyormuş iyi tespit yapmışız. *
edit iki: bu başlığı nasıl açtım o da ayrı bir muamma tabii ki.
(bkz: abuzittin)* *
tehlikeli bir genellemedir. bu duruma kanarak oğlunun adına "umut, burak, hakan, onur, caner, taylan, nurettin, abuzittin, hüdaverdi, abdürrezzak" koyarak karşılık alamayan anne sözlüğü hackleyebilir. *
(bkz: hüdaverdi)
(bkz: abdülrezzak)
(bkz: başar)
(bkz: yakısıklı olmayan erkek yoktur az para vardır)**
isim tamam da, peki zeki müren de bizi görecek mi dediğim başlık.
ismi trilyonlar ediyorsa sayet bala yapisan sinek gibi kadinlarin pesinde oldugu erkeklerdir.. orneklerle cogaltilabilir ama ugrasmak lazimdir. ben o kisi degilimdir..
(bkz: ünal egeli)
(bkz: hikmet şahin)
(bkz: enver dolar)
(bkz: tarkan)
(bkz: barış akarsu)
(bkz: brad pitt)*** **
(bkz: asil)
biz buna kısaca yakışıklılığı isim yapmış erkekler diyoruz.
orhan
(bkz: orhan gencebay) *
(bkz: oral)
(bkz: gaffur)
(bkz: eyüp)
"isime veren kızlar" gibi yeni bir konseptin oluşmasına neden olabilecek önerme. ayrıca;
ibişim ama para bende*
italya milli takımındaki elemanlar.
abuzittin, şerafettin, nurettin klasmanındakiler kadar olmasa da koray, kerem, burak isimli erkek arkadaşlarımız da bu gruba dahildirler.
(bkz: akilis)*
(bkz: isim vermek istemiyorum) *
berk cenk bertan gibi vs. bu adlar genellikle tikky diye tabir edilen kimselerin isimleri tabi birde isimle kaybedenler var tabiki...( canan yediveren) gibi...
(bkz: tonguç)
(bkz: kaan)

(bkz: koray)
(bkz: can)