1. 1.
  vakit gazetesi, zaman gazetesi, yeni şafak gazetesi gibi gazeteler ve kanal 7, samanyolu tv, mehtap tv gibi kanallardan oluşan bir nevi kartel.
  2 ... fowler
 2. 2.
  DANISTAYDA SEHiT DÜŞEN BU ÜLKEDE ZOR YETiŞEN CUMHURiYET BEKÇiSi HUKUKCULARIMIZI HEDEF GÖSTERiP KATLi VACiPTiR DAMGASI VURAN SONRADA KENARA ÇEKiLiP YUSUFLAYAN, TUVALET KAGIDI OLMAYACAK KADAR SERT OKUNAMAYACAK KADAR SACMA MEDYA KURUMLARI
  9 -1 ... amd
 3. 3.
  ramazan ayına özel islamcı olan medyadan daha ilkeli olan medya.
  1 -2 ... chilavert
 4. 4.
  aklı başında insanların kaale almadığı, kendi çalıp kendi oynayan bir sürü sözde yazarı bünyesinde bulunduran saçmalık silsilesi.

  (bkz: salla gitsin)
  ... ozz le grand
 5. 5.
  zannedersem islama hakaret etmeyen medya anlamında böyle bir yakıştırma yapılan medyadır...ben müslümanım deyip de islamı kendisine yakıştıramayanların ünlü söylemi de diyebiliriz, birçok medya kanal 7 , stv, zaman, vakit gibi kuruluşlardan bahsederken özenle kullanır bu islamcı lafını, peki ben sormak istiyorum acaba sizlerin içeriği bu gazetelerden veya kanallardan çok mu farklı, hayır, ikinizde aynı haberi veriyorsunuz fakat üslup farklı, siz kötü şeyleri islama mal ediyorsunuz onlarsa daha mantıklı düşünüp daha akılcı çözümlemeler getiriyorlar, yani bu medyaya islamcı denmesinin sebebi dini içerik değil, bilmem anlatabiliyor muyum..o değil de madem bu medyaya islamcı medya diyorum, madem ki medyayı tanımlama ve açıklama ihtiyacı duyuyoruz o zaman kanal d, hürriyet, milliyet gibi medya kuruluşlarına ne diyecez, mesela magazinel medya desek mi? çok mu haksızlık etmiş olurum, yoksa az mı söylemiş olurum?
  2 -1 ... xiphoideus
 6. 6.
  kanallarında belgesellerin sonunda kesinlikle "şüphesizki bütün bunlar tesadüfün eseri olamaz" ibaresi eklenen medyadır.
  -1 ... walktothestars
 7. 7.
  bir zamanlar leman dergisinde ilhan selçuk'tan bahsedip turhan selçuk'un resmini basabilecek kadar angutlaşabilen, şirinler adlı çizgi filmde şirin babayı cuma namazına göndererek çocuklarımızın dinini imanını kurtaran(!), niğde'de chp eski il binasının harap görüntülerinin altına millete yıllarca zulmeden bu rezillerin genel merkezinide böyle görmek umuduyla yazabilecek kadar cumhuriyet ve demokrasi sevdalısı olan(!), ve buna rağmen rtük ve basın savcılarımız tarafından hertürlü müsamahanın azami oranda gösterildiği şarlatanlık yuvaları.
  2 -2 ... editor
 8. 8.
  söylenen söze bakılmıyor bizde, söyleyene bakıp hemen konuyu değiştiriyoruz ve hakaretlere başlıyoruz.
  böyledir, pislik çıkar ortaya ama pislikle ilgilenilmez, kim çıkartmış ortaya ona bakılır, sonra da gerekirse hain ilan edilir kral çıplak diye bağıranlar. aynı sebep işte, nedeni de sezer in affettiği ve salıverildikten sonra bomba yapmakla meşgul ölümcül hastaları yazmaları, yüce düşünsel örgütümüz olan add ye cumhurreis in para aktarması, darbe planları gibi püsürler. evet onlar islamcı, onlar "öteki", onlar hain, onlar bölücü onlar allahın belası ulan.
  bu ülke 2004 yılında iki tane darbe atlatmış, add nin şimdiki başkanı bizzat planlamış bunları. şimdi o add ye sezer de 150 bin ytl yardım etmiş. bir düşünmek lazım bunları. kişileri değil, olayları tartışalım lütfen. fikirleri tartışmak da sonraki aşamamız olacak.
  -1 ... paradigma
 9. 9.
  interaktif olarak düşünüldüğünde sözlüklerde de temsilcileri olan yazarlar görmek pek de zor değildir, reklam her yerde reklamdır.
  1 ... beholderr