bugün

Türk kadının mi yok be yaşımdan dolayı pas vermiyor olabilir ama 21 yaşında fena düzüşürüz ve düzerim ama kaliforniya da doğsaydık bütün kızlara verirdim.

Hatta artırıyorum beni dövsün yatakta.

Olmasalardı olmazdık.
Kadın, çocuk, hayvan ve doğanın yeri önem derecesi bakimindan pek üst sıralarda değildir.
Ayaklar altıdır. Hiç kimse bana ''Cennet, anaların ayakları altındadır'', ''Erkeklerin kadınlar, kadınların da erkekler üstünde birtakım hakları vardır'' tarzında boş masallar anlatmasın biz; islam denilen bu lanet dinin ne olduğunu gayet de iyi biliyoruz. islam'da bir erkek dört kadın alabilir fakat bir kadın dört erkek alamaz. Ya şu Arab'ın dininde recm denilen bir gerçek var; neyin değeri bu? (bkz: kadınlar evin en karanlık köşesinde namaz kılmalı)
ilgili linkler:
1) https://mustafa1senyurt.w...rinin-en-tenha-kosesidir/
2) https://indyturk.com/node...celi%c4%9fimiz-de%c4%9fil
ilgili fotoğraflar:
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
islamda vardır
Müslüman erkeklerin gözünde yoktur.
Kendisi gibi müslüman değil diye kadını cariye ve seks kölesi yapıp ömür boyu tecavüz etmeyi hak gören, başkasını suçluyor. Daha yakın zamanda zavallı yezidilerin 9 10 yaşında kızları yine din bahane edilerek tecavüze uğradı. Sokaklarda 2 kuruşa ķöle gibi satıldı. Yer yerinden oynaması gerekirken türban mağduriyeti dinledik. Bu ortamda dindarlar, nasıl mağdur çıkabilir lan ?
Eş değiştirmeden tut her türlü sapıklığı mubah gören cahillerin, kadının islamda ki yerini tartışıyor ya ona çok güldüm.
Erkeklerin hayvani dürtülerini tatmin etmede kullandıkları, değersiz bir objedir sadece..
islamı bilmiyorum ama aşırı islamcılara göre kadın köledir.
islam'da kadın ikinci sınıf insandır. Alt insandır. Dedemin de dediği gibi felsefe, insanlık üst insandan bahsederken çöl Arapları alt insanı bulmuşlardır. Neanderthaller bile kadınlarını böyle aşağılamamıştır. Kadın yarım erkektir. Aklı yarım çalışır Araplara göre. Ancak bilim camiasına katkıda bulunan üstün zekalı kadınlar bu alt insanları donunda sallar. islam'da kadınların miras hakkı az, şahitliği yarım, bir de üstüne dövülecek bir varlık olarak tanımlandığı gerçeğine rağmen kadınların bu dini benimsemesi akıl alır gibi değil.

Kadınların her türlü özgürlüğünü kısıtlayan yasaklayan bir zihniyete sorsan onlar en çok kadına değer verenlerdir. Neymiş cennet kadınların ayağının altındaymış da bilmem ne. Hasta ve sapık ruhlu bir zihniyetin kadınları evlere kapatıp kimselere göstermeden yaşamaya mahkum etmesi kadına verilen değeri yansıtıyor. çünkü onlar mücevher ve saklanması gerekiyor. Siz merak etmeyin altın yere düşse de değeri kaybolmaz. Yeter ki siz kadınların yakasından düşün.
Bu konu ile ilgili dinimizde o kadar güzel hadisler var ki okuyunuz.
Kadının yeri kocasının yanıdır.
Evidir. Olsa olsa alışveriş için, komşuya gitmek için evden çıkar. Kadın çalışmaz ve ailesine para özgülemek zorunda olmadığı için mirastan yarım pay alır. Evde yemek temizlik yapar, çocuk bakar.
kadın mutfakta erkek işte diye bakardı hristiyanlar.

eski türk anlayışında da öyleydi.
küçücük kızları ömürleri boyunca saçının tek teli görünse nasıl da cayır cayır yanacağı ile korkutuyorlar. sırf saçma bir yerde doğdu diye ömrü yersiz korkularla geçiyor. ve bunlar kendini ahlaklı sanıyor. ahlaklı değil yalnızca saplantılısınız ve garibanlara yaptığınız kötülüklerin farkında bile değilsiniz.
kadın, islâmda, kendisine şeriat yolundan ulaşmak şartiyle sevgili bir varlıktır. yeryüzünün efendisi ve peygamberler peygamberi ki buyurmuşlardır ki: «bana dünyanızda üç şey sevdirilmiştir: kadın, güzel koku ve namaz...»

kadın, islâmda, her şeyden evvel derin bir hayâ mevzuudur ve bütün mahrem köşeleriyle çepçevre hisarlar ortasında yükselen bir saray gibi, edep, ismet ve gizlilik surlariyle halkalanmıştır.

necip fazıl kısakürek - ideolocya örgüsü

gevşekler, godoşlar, karı kılıklı sünepeler, kadını meta gibi kullanmakta sakınca görmez!
nefsine köle olmuş goygoycular elbette kadını
kasap dükkânlarında kuyruğuna kadar yüzülmüş çırılçıplak et misali görmek istemekte sakınca görmeyecektir.
Evidir şüphesiz.. tek başına belli km uzaklığa gitmesi yasaktır erkek ondan iki kat miras alır kadın erkeğe hizmet etmesi ve birtakım ihtiyaçlarını gidermesi için vardır. bir erkeğin üçüncü yada dördüncü karısı olabilme şansı vardır hadislere göre yönetici olması felaket getirir ve erkek kadının sözlerine kulak verip iş yapmamalıdır ben demiyorum hadisler diyor şüphesiz..
propaganda için kullanma yeri . kadınların ev dışında çalışması uygun değil deyip eve tıkayıp daha sonra kafirler türbanlı bacımıza izin vermedi diye ağlamak. biz engel olmadık lan sen engel oldun asırlar boyu. laikler zorla getirmese kadına hiç de siyaset hakkı vermek ya da devlette çalıştırmak aklına bile gelmeyecekti.

türban mücadelesi tümüyle bundan yüzsüzlük geliyor bana.
okuduğunu az çok anlayan ve kendine dürüst olan bir kişi bilir ki 2. sınıftır ve erkeklerden aşağıdadır, 1.5 adanadaki buçuk gibidir. mantıklı düşündüğün zaman, kadınların, kendilerine 2. sınıf insan muamelesi yapan bu dine, erkeklerden daha soğuk olmasını beklersin. fakat görünen tam tersi.
1400 yıl önceki şartlarda arap kadınına verilen rolü (ki muhammed o döneme ve coğrafyaya göre ilericidir bana göre) kabullenmek, akıl alır değil bu. 1400 yıl önceki türk kadınından daha küçük bir toplumsal öneme sahip olmaları ise trajikomik.
görmeniz için önce bi islam'a girmeniz gerekiyor. öyle dışarıdan yok ki demekle olmuyor.
görsel
kadının yeri kocasının yanında saygılı olarak edebiyle oturması,

saygısız tavırlardan kaçınılmalıdır.
Her türlü güzellik Allah'ın Cemâl isminin yansımasıdır Mevlânâ'ya göre. Kadın da bu güzel ismin yansımasıdır.
'kadın erkeğe emanettir'.. bu düşünce tarzı yüzünden de erkekler kadınları çok rahat öldürüyor işte.
islam kadını muhattap almamıştır.

Erkeğe emanet etmiştir.

Bazıları eksileyecek ama durum bu...
konuşmazsa, hep yere bakarsa, erkek doğuransa, 5nci karı olmayı ya da üstüne gelen kadınlara ses çıkarmazsa, asla sevişmez sadece ürerse, babam bilir, beyim bilir derse, tecavüze uğradığında taşlanmaya ses çıkarmazsa gerçekten el üstündedir.
kocasının yanıdır. açık ve net.