1. 1.
  gemilerin sol ve sağ taraflarına verilen isimdir. sol taraf iskele olarak adlandırılır ve gemilerin iskele tarafında geceleri kırmızı bir ışık yanmaktadır. sağ tarafa ise sancak denilmekte ve gemilerin bu yanında geceleri yeşil renkte ışık yanmaktadır. bu ışıklar geceleri gemilerin karşılıklı rotalarında nasıl hareket edeceğini ifade etmektedir. böyle bir durumda her iki gemi de karşılarındaki yeşil ışığı kendi sancak taraflarına alır ve yollarına tereddütsüz bir şekilde devam ederler.
  ... yakamoz isiltisi
 2. 2.
  Kanal 7'de yayınlanan kaliteli tartışma programı.
  ... italiano
 3. 3.
  anlam veremesem de israrla desert rose sarkisiyla baslayan, bir ara ahmet hakan coskun'un sundugu "haydi su tv studyosunda oturdugumuz yerden turkiye'yi ve dunyayi kurtaralim, tum sorunlari su bir saat icinde cozelim" icerikli kahvehane programi.
  -1 ... laz pacino
 4. 4.
  ahmet hakanın bir zamanlar kanal 7 de yayınlanan ama artık yayınlanmayan haber yorum programı
  ... imitasyon
 5. 5.
  mustafa karaalioğlu nun cuma akşamları kanal 7 de yayınlanan tartışma programı,

  konuya hakim usta katılımcılarla gündemi yorumlayan kaliteli program.

  son programdaki katılımcılar:mümtazer türköne,gülay göktürk,kürşad bumin
  ... bilgehan
 6. 6.
  (bkz: güverte kıç)
  ... turkerr
 7. 7.
  bir ilhan selçuk kitabı.
  ... mo ni fe
 8. 8.
  Gereksiz kanalın gereksiz programı.
  -2 ... baba24
 9. 9.
  kanal7 ' de hararetli tartışmalara sahne olan programdır. chp milletvekilinin söylediklerine kendinin de inanmadığı ortada. geçmişten korkanlar eninde sonunda geçmişleriyle hesaplaşacaktır.
  1 ... freedoman
 10. 10.
  kanal 7 de yayınlanan tartışma programı. açıkçası hiç oturup adam akıllı izlemedim ancak yıllardır istikrarlı bir program olduğu için izlemeden saygı duyuyorum kendilerine.
  ... berharap