bugün

virüslü bir site olup insan egosuna hitap edişiyle kıçımla güldüğümdür.
''sen al o ipin ucunu düğümle sonrada siteyi kapat koçum! oldu mu?'' dedirten osuruk.
(bkz: sanırım osurdum)
(bkz: korsan) da takılıdığım yardım dediğim site.
Her seviyede seçilen 8 oyun içerisinden 5 oyunun geldiği internet sitesi.Herkese her seviye ve bölümde farklı oyunlar geliyor.

5.seviye 1.bölümde karşıma gelen bananaphone animasyonu ile yarım saat güldüğüm oyun.6. seviye 1.bölüm, transmitter isimli bir bölümde takıldım.Şu an 59. sıradayım.

edit : yeni oyunlar da eklendi.
2 sene önce açılan ve bir anda büyük bir ilgiye maruz kalan verilen ipuçlarıyla anahtar sözcüğü bulmanızı isteyen bağımlılık yaratan, kafa yedirten, saç baş yoldurtan site. sonra noldu bütün sorular çözüldü yenileri eklenmedi, adeta unutuldu. bu sene tekrar açılmıştır* ve aynı soruları tekrar bize sunmaktadır, sadece bir yeni soru ekleyerek(seviye 0 daki sorudan bahsetmek bile istemiyorum) büyük bir hayal kırıklığına yol açmıştır. ama eski soruları silip yerine yeni sorularla eski tadını yakalarsa tadından yenmeyecek site.
5. seviyede takıldığım oyun:
(bkz: what are you looking at)
(bkz: beyin jimnastiği)
geçen yaz beni epey oyalayan ama sonunda bitirmeyi başardığım oyun. bu oyunun daha ileriki bir versiyonu için ki onu da bitirdim (bkz: maniagame net)
insana kafayı yedirten ama her çözülen adımın ardından vay be dediğiniz harika oyun
http://www.ipucunuz.net adresinden ulasabilecegimiz insan zekasini zorlayan bir takim ipucular ile birlikte sonuca ulasabilecegimiz cok guzel bir oyun..
güncel Önemli Başlıklar