iphone u ayfon yerine köylü cahilin teki olduğu için i po ne diye okuyup iphone si diye yazmış gerizekalı beyanatı.
Note 2 den gayet memnunum ne iphone lar eskittik.
iphone kullanan insanları çok kıskanıyorum.(!)
Popüler kültürün sizlere verdiği bu narkozu damardan yavaş yavaş alıp kendinizden geçerken, popüler kültüre uymayan insanları aşağılamak ne kadar da normal değil mi sizin için.
Afrika denen bir diyar var. Oradaki insanların çoğu bir damla suya muhtaçken bizim insanımız son çıkan teknolojik alete muhtaç. Acınası bir haldesiniz.
ayfon'u diye okunan bir ingilizce kelime nasil olur da ayfon'si diye dusunmekten ezikligime bakamadim efendim.
ölsünler lan. Ezilsinler. amına koyum hala android kullanıyolar fakirler.
insandırlar. Neden bir telefon olalım ki insanız biz?
nokia 2210 telefonunun şamarını yememiş yazar demesidir. nefesi yeter çünkü şarjı hala bir hafta sürdüğü gibi iri cüssesiyle iphoneyi altına alıp ay, ay diye bağırtır.
htc m8 i duymamış yazar söylemi.
Olum yapmayın çok ayıp onlarda insan sonuçta.
telefon olsaydım gider 3310 olurdum sonrada her ortama girer herkesin ağzına sıçardım kimsede bir bok diyemezdi kodummu oturttururdum ne güzel.
başlık açamayan Ayponcu piçlere benzemezler.

iyelik ekini Ayponun mu yazmadi yoksa senin kit zekan mi?

Edit: iyelik ekli başlığa taşındı ama hala piçler.
iphone olmak. evet bir insanın telefon olamayışı çok acı.
Baya ezildim yalniz ayip yahu.
Xperia Z2 kullanıyorum ve kendimi hiç ezik hissetmiyorum 3gb ram ve 2.3ghz 4 çekirdek işlemciyle
Olanları kıskanmaktan çatlayan eziklerdir.
bir nokia 3310 u olmamış ezik liseli değildir. 3310 diyorum lan. 5 iphone' a değişilmez.
sadece telefonu olmasıyla mutlu olan, tüketim canavarına dönüşmemiş insandır.
bmw 520d'si olup 2100 kullanan insandır.
samsung galaxy gio, ace, s2, s3 gibi sağlam telefonlardan birisinin müptelası olmuş insandır. candır.
samsung galaxy s3 ü vardır.
(bkz: iphonu olan gariban insan)
1.500Lira verilmesi fuzulidir telefon sonuçta.
iphonu olup griban olandan daha klastır.
benmişim lan o, olsun. nokia 3310 iyidir bak bozulmaz falan.
sırf dokunmatiği çok iyi diye gidip binlerce lira vermeyen kişidir. telefona dokundukça haz duymaz en azından.