bugün

şimdi bu 5c'nin cazip olması için ciddi anlamda ucuz olması gerekiyor ki, o kadar apple konseptinden saptılar sırf satmak için bi boka yarasın yani ama yok... Türkiye'de 5s 2150 tl; 5c ise 1850 tl gibi fiyatlara alınabiliyor. yani arada 300 tl var. taş çatlasa 400 olur bu fark. yani bu mu sizin ucuz ayfonunuz amk. ucuzsa gerçekten ucuz olsun bari ibneler. steve jobs'ın kemikleri sızlıyodur. pazarlamacı kafanızı sikim. hadi gerçekten satsanız bişey demiycem o da yok. şirketin amına koydunuz. nerde o yenilikçi, teknolojinin önderi apple, nerde şimdiki...

iphone 5 kullanıcısıyım bu arada. 5c'ye başından beri karşıydım iphone konseptine aykırı olduğu için. peki 5s alır mıyım? hayır, almam... gerçekten çok çok ihtiyaç olmazsa almam. çünkü pek öyle işe yarar bir yenilik yok telefonda. önemli olan işletim sistemi zaten akıllı telefonlarda. cihaz çok da önemli değil ancak ucuz yapıcaz, pazarlıycaz bilmem ne ayağına kaliteden ödün verdiklerini düşünüyorum. çok sevdiğim apple'a artık yeterince güvenmiyorum sözlük...
(bkz: duygulandırdın kardeş)
güncel Önemli Başlıklar