bugün

türkiye'de piyasaya sürülen telefon.

Ankara'da polisin yaptığı operasyonda, 112 milyon tl değerinde sahte fatura ile 300 bin tl'lik kaçak cep telefonu ele geçirildi. ele geçirilenlerin arasında, üzerine, henüz piyasaya sürülmeyen 'iphone 5' yazılı cep telefonların da olması dikkat çekti.

kaynak : http://www.internethaber....370400h.htm#ixzz1xmbnrinq

ayrıca: (bkz: başlık parselleyememek)
resmi olmayan söylentilere göre kamerası 8 mp,hafızası ise 64 gb olacaktır.
duyumlara göre resmi olarak piyasaya sürülmeden hatay'da kaçağı yakalanan telefondur.*
hakkında yalan dolan bir sürü video ve görsel bulunan, 4 üncü nesline hayran kaldığım telefon modeli.
ekimde piyasaya sürülmesi beklenen şık telefon.
hakkında çıkan bütün mükemmel dedikodulara rağmen inadına çok tırt olacağını düşündüğüm telefon.
15 Ekim'de piyasada olacağı France Telecom CEO'su Stephane Richard tarafından duyurulan telefon.

edit:Gandırdık oturun dediler. bir ay önce çıkardılar. ipneler.
france telecom'un ceo'su stephane richard'ın iddiasına göre 15 ekimde piyasaya çıkacakmış.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25251199/
kendi kuyusunu kazan alettir.
bugün bir telefoncuyla konuştum. konu iphone a gelince iphone 5 teki muhteşem teknolojiden , projektör klavye den ve hologram sisteminden bahsetti...
kendisini o videonun sahte olduğuna ikna etmek 15 dakikamı aldı.

alet çıktığında apple ın canı çok yanacak bu yüzden.

şimdiden görebiliyorum , "iphone 5 imin hologram özelliği çalışmıyor , projektör klavyesi bozuk" diye iade etmeye gelenleri.

gel de açıkla "bu aletin öyle bir özelliği yok" diye.
"ama videolarında gördüm , vardı" diye karşılık vereceklerdir.

gelde anlat bunu 1. kullanıcıya. asla kabul etmeyecek , dolandırıldığını düşünecektir.
konsept projenin gerçeği ile karıştırıldığı, apple'ın çıkaracağı son iphone versiyonu. konsept çalışmasında görünen ve sosyal paylaşım sitelerine yıkıp geçen teknolojik çoğu özelliğe sahip olmayacaktır ayrıca.
Ön siparişi coşan telefon. Hayır kardeşim daha iphone 4'ü yeni almadınız mı hemen abanıyorsunuz? Durun azıcık soluklanın şurda hele.
iphone Çıktı çıkalı Ne mertlik kaldı nede mertlik.
4 ekim de tanıtılacak alet...

nasıl olurda milyonlarcası üretilmiş el kadar bir aletin tek bir fotoğrafı bile sızmaz hayretler içerisindeyim.
"birincisi tuttu ya. ikinci, üçüncü, dördüncü, beşincisinde aynısını sun piyasa" taktiğinin en dikkat çeken uygulayıcılarından.
kamerası 8 mp olacak.lakin nokia n8 in gerisinde kalacaktır.
Al bunu iphone 4ten yaziyorum. Bu kadar para verilmez arkadas.
bi çıksa da görsek neymiş bu iphone 5 dediğimiz apple ürünü.
embesil amerikan insanını kandırmaya yönelik, insanlara teknolojiyi gram gram verip, bizim gibi geri kalmış ülkelere de fahiş fiyatlarla bunu ittiren apple'ın yeni cihazı.

2600 liradan aşağı fiyatta pazara girerse, bu entrymi silip "ben salağım" yazacağım. * *
samsung galaxy s2 gibi dünya harikası bir cihaz varken, ve 1400 liraya bile 0'ı bulunabiliyorken, bu alete bu kadar para vermek aptallıktır. üstelik samsung, iphone 5'ten hala çok üstte olacak bir cihazdır.

(bkz: ios tutkunlarının düşünememesi)
apple beni iphone hariç tüm ürünleriyle kandırabilir ancak ilgilenmeyecek olduğum şey bu beş zırvalığı.
abd de satış fiyatı 640 dolar olacak.
amerikada 8 mp kamera, 4 inç ekran ve 4g hızında bağlantıya sahip olacağı haberi çıkmıştır.
21 mbps hızı desteklececiği iddia edilmiş telefon.
Myphone olarak da bilindik bir teknoloji aleti olan şey. Ayrıca (bkz: Myphone)
nihayet bu akşam resmen görücüye çıkacak alet.
bombok olmuş bekleneni verememiş alet.

şimdiden not düşelim bugün buralar dutluk olacak bu söylemlerle.

ayrıca yeni iphone vs taş karşılaştırmalarına da hazırız..