bugün

Fiyatlarına yine zam yapan bir diş macunu markası.
eskiden alemde tekti.
misvak varken gereksiz macunlardır.
Eski zamanların en vazgeçilmez diş macunu. Floridli. Yumurtayı 1 hafta bunla fırçalarsanız kabuğu sapa sağlam kalır ama başka bir macunla fırçalarsanız yumuşacık olur. ipana çifte kavrulmuş yurdum insanının ruhuna hitap eden sertlik vurgusunu ihmal etmeyen ekol diş macunudur.
bence P&G diş macunu işinden elini çeksin dediğim ürünüdür. olmuyor. bahsettikleri hiçbir etkiyi veremiyor bu ürünleri.
Fırçaladıktan sonra dişlerim dahada sarardı teşekkürler ipana.
Bilinen ilk diş macunu. Evet.
Ipana Fin'cede Yaramaz Çocuk anlamina geliyormus.
Sabah sabah ağzımı siken diş macunu markası.
ufakları en son 1 tl falandı. sonra zaten gözümden düştü.
görsel
%100 beyaz disler.
Hadilan ordan dedirtir.
Bir Sensodyne değil. Yine de candır.
Rahmetli babamın diş macunu. Valla ben colgate taraftarıyım, hatta signal bile daha güzel. Bide ipananın en ucuzu varya aile boyu spor ayakkabının plastiğini çok güzel temizler. Cilala parlat.
amerikan Procter & Gamble şirketine ait diş macunu markası.
dişlerinizi sapsarı yapar. bir sensodyn değildir.
çok başarılı bulduğum bir diş fırçasının (çift hareketli, pilli bir şey. adını hatırlayamadım), bu kadar dandik bir firma tarafından üretilmiş olması nedeniyle neredeyse bir yıldır bozulan fırçanın yenisini aramaktayım.
ne iletişim bilgilerinden, ne ecza depolarından, ne eczane ya da marketlerden adam gibi bilgi alabilmiş değilim. ipana kom tr diyorum gülen ayı, beyaz ayı, gülümseten nane gibisinden siteler çıkıyor karşıma. sitedeki bütün ögeler birbirine girmiş, mail adresi isteyen iletişim formuna @ işareti koyabilene aşkolsun. neyse, sanırım bu sefer başardım.
üzerinde "tebrikler - mesajınız başarıyla iletildi- kapat" yazan bir pencere gördüm.
diş fırçası arıyorduk, tebrik aldık. buna da şükür.
Yumurtanın fırçalanan tarafı ile fırçalanmayan tarafı arasında fark bırakan diş macunu markasıdır.
bir de bununla yumurta fırçalayan adam vardı ki akıllara zarar.
Reklamlarında protez dişli ünlüleri oynatan dış macunu firması.
ip-man ın kadın versiyonudur, fazla yaklaşmayın bembeyaz eder.
yeni yetmelerinizin, körpelerinizin dişlerini ipana ile didikleyin.
4 ekim 1965 tarihli milliyet gazetesi üniversite ilavesi'ne reklam vermiş kurumdur.

görsel

evet evet, üniversite ilavesi dedim, bildiğin üniversite sınavını 9000 kusur öğrenci kazanmış bunu da gazetede yayınlamışlar. ankara üniversitesini kazananlar, hacettepe üniversitesini kazananlar diye sütun sütun gidiyor. öğrencilerin isimleri falan a. günbatmaz şeklinde. millet kendini nasıl buldu, muallaktayım.
hiç bir işe yaramayan diş macunları sınıflamasına giren ve şu zamana kadar gittiğim (bir sürü) diş hekimleri tarafından kesinlikle tavsiye edilenler listesine girememiş, herhangi bir naneli sakızdan daha fazla iş göremeyen diş macunu markası.
tüpte yazdığına göre alman. eczacıbaşı ile de alakası olmadığını sandığım. ama güzeldir tadı, yenir de.
ailenizin diş macunu reklam düsturuna sahip diş macunu markası.