1. 1.
    yabancı kaynaklı sitelerde, apple firmasının yeni çıkacak ürünlerinde kullanacağı varsayılan, zırt pırt güncellemeler çıkartıp desteklediği işletim sistemi.
    1 ... sanx
  2. 2.
    "the world's most advanced mobile operating system" sloganıyla bugün çıkması beklenen en son ios sürümüdür.
    1 ... latina
  3. 3.
    Bugün çıkmayacak sadece yeniliklerden bahsedilecek fasilitedir kanımca kararımca. Rivayetler, ios 6'nın iphone 5 ile eylül ekim gibi çıkacağını belirtiyor. Kuvvetlide ihtimal.
    ... noyann
  4. 4.
    tanıtımı yapılan ve pek çok yeni fonksiyonu barındıran ve birinci nesil ipad, iphone 3g gibi cihazların kullanamayacağı işletim sistemi: http://www.sosyotrend.com...likleri-seveceksiniz.html
    -1 ... sosyalmedya
  5. 5.
    iphone 3gs ile uyumlu olacaktır.
    ... mrtnyc
  6. 6.
    2009'da çıkan külüstürcük bir nokiam da var evde, o zamanlardan beri bu telefonda olan, "internet'e kendi browser'ı üzerinden resim yükleme" özelliği, bu sene ios 6 ile iphone'a geliyor, ah tanrım çok mesudum!
    ... ozzull
  7. 7.
    henüz beta ları çıkan, ekim gibi final sürüm ü çıkacak ios versiyonu. en büyük özelliği kanımca, apple maps ve 3 boyutlu harita.
    ... ukraynali
  8. 8.
    Yarin aksam indirilebilecek olan yeni ios surumu.
    ... e z e l
  9. 9.
    an itibari ile beta sını kullandığım,i 1 saat sonra ise download a açılacak final versiyonunu kullanacağım sistem. ios 5 den biraz daha farklı yanları var. farklı ve güzel. twiter ve facebook un eşzamanlı yüklemeleri hoş olmuş. 3 boyutlu haritayı söylemiyorum bile.
    -1 ... ukraynali
  10. 10.
    16 eylül 2012'de çıkması muhtemel işletim upgrade şeysi.
    ... mrtnyc