bugün

iPhone 4s, 6s ve iki adet 7 kullanicisiyim su anda. 4s kisisel hattim digerleri sirket hattim. Simdi ustteki yazara refere etmemeye ozen gostererek bir neden sonuc yapacagim;

Oncelikle 4s iOS 9 a gecildiginde sakin yuklemeyin vs vs dediler. 8den cok daha hizli ve nefis bir ara yuz oldu. 10 gelmedi zaten hala tikir tikir calisiyor.

6s 10 ile cok sorun verdi yavas epey zaten hosuma gitmedi telefon bi de yavas olmasi iyice cildirtti.

7lerim hiz konusunda piyasadaki her telefonun eline verir ama iPhone sicakligi yok telefonda.

Bana sorarsaniz Steve jobs'un da dedigi gibi dunyanin en iyi telefonu 4s otesi yok. Bu yuzden se yi cikardilar zaten.

Neyse iOS 11'e gelirsek ilk guncellemeyi yuklemeyin 11.0.2 veya .3 iyi olacaktir.
Animasyonların akıcılığından mı yoksa gerçekten telefonu hızlandırdımı bilmiyorum ama ip7 de bi akıcılık verdi sanki. Pek yenilik yok diyenler olmuş ama bu saatten sonra ne yeniliği getirebilirler ki işletim sistemlerine? yapabilicekleri güncelleme ile hepimizi heyecanlandıracak tek şey telefonun kalkıp terliklerimizi getirmesi olur. Android’te bulunan ufak tefek şeyleri eklemeye başladılar işte. Ama tasarım olarak benim daha çok hoşuma gitti.
beta sürümünü yükledikten sonra şarj sorunu baş göstermeye başladı umarım düzeltirler ... telefonum motorola talkabout..
Güncellemenin gelmesiyle 180 bin App Store uygulamasının devre dışı kalacak olması.
Hücresel veri olayı cidden büyük bir devrim olmuş apple yine düşünülemeyeni düşünmüş yapılamayanı yapmış. Her zaman olduğu gibi iphone çiçek android bok. *
beklenen güncelleme. telefona ne gibi bir yoğunluk getireceği bilinmemesine rağmen bir çok özelliği aslında iyi olduğu söylenen, araştırmalarım bitene kadar yüklemeyeceğim uygulama.
ufak bi ön inceleme videosu izleyip öyle güncellemek lazım. ben şahsen iphone 7'ciğime ( görgüsüzlük master degree ) önce inceleyip sonra yükleyeceğim.
Iphone 7 cihazıma yüklediğim son ios sürümü.

Gerçekten bariz bir şekilde hızlanma var ben beğendim bu sefer.
1.9 gb yer kaplayan, yüklediğim sürüm.
Şimdi indir ve yükle düğmesine bastığım güncelleme.

Editlerim birazdan.
5s kullanıcıları yükledikten sonra telefonlarının durumunu bi mesaj şeklinde bildirirse çok makbule geçer.

son iki sürümü yüklediğimde telefonda durduk yere şarj azlaması problemi yaşadım. bunda da yaşarım diye korkuyorum güncelleyemiyorum.
Dehşet hızlanma var ya la. Sen düşünmeden telefon harakete geçiyor
Başarılı olan güncelleme. Bariz bir şekilde hız artışı mevcut.
6 32 gb.
henüz kurmadığım, yarın işe gidince deneyeceğim güzellik.

ha bir de şirketin tüm telefonlarına kurulacağı için bana ekstra iş yükü oluşturacak illetimsi.

Ooolum buna niye taktınız la bu kadar :D
Denetim merkezinde hücresel veri var diyorlar inşallah doğrudur sırf bu yüzden şimdi yükleyeceğim.
görsel
Bildirim paneline hücresel veri gelmiş. Daha detaylı ve güzel olmuş.
Night shift kalkmış, ekran parlaklığı ayarlanan yere uzun basınca çıkıyor artık.

Ben son derece beğendim, memnunum.

Edit: benim telefon 64gb olduğu için yükledim, alan problemi olanlarda nasıl olur bilmiyorum.
3 saattir bi yüklenmedi.
hızı baya artmış. onun dışında tasarım falan filan..
Ne 11i aq daha 8i göremedik.
başlığa bakılırsa herkesin iPhone'u var. neyse Android oreo yayınlanırsa bende göğsümü gere gere yazarım.
ios 9 u özleten güncelleme. Bir takım hoş özellikleride var tabiki.
yükledim kilit ekran , denetim merkezi , menüye geri dönerken efekt , duvar kağıdı , navigasyon logosu , i tunes logo su falan değişmiş beğendim.
radikal değişiklik sadece denetim ekranı olmuş.
1.89 gb olarak görünen güncellemedir. henüz yüklemedim, her ihtimale karşı önce bir yedeğimizi alıp öyle yükleyelim.
normalde ios güncellemelerine cok sicak bakmam aliskanliklari sevip degisiklik sevmedigimden.
ama bu sefer gercekten harika olmus.
genel bir performans iyilestirme söz konusu rahatsiz eden hicbir sey olmadi.
denetim merkezine hücresel veri gelmesi ise asiri mutlu etmistir.
ipad air 2 ye indirdiğim güncelleme.

şu dock olayı harbi çok iyi.
güncel Önemli Başlıklar