bugün

konu ile ilgili sevdiğim bir röportaj.
https://youtu.be/aEPnKyuNBss
hepsi buradadan tlfn aldım ve kulaklık gelmedi tlfn orijinal çıkmadı.
Gidip bir mağazadan cihazı incelersiniz. Ardından nette daha ucuzsa ordan alırsınız.
Bu zamana kadar genelde öyle aldığım bir sorun yaşamadığım durumdur.
ben deniz de internet alışverişine güvenmeyengillerdendim lakin mağazalar artık yarı yarıya boş her istediğin elektronik aleti bulamıyorsun. bakıyorsun mağazanın sitesine var ama ta ebesinin köründeki mağazada.
mecburen alıştık netten alışveriş yapmaya.
şimdiye kadar da bi mağduriyet yaşamadım.
6 ay önce aldım hem de öyle üç beş kuruş değil 5bin kayme verip aldım. Sonuna kadar memnunum eğer resmi satıcıdan alırsanız hiçbir sorun yok. Ama gene de bir bayiiye gidip elinize alıp incelemekte fayda var bakın inceleyin ne olduğunu görün gidip bayiden mağazadan almak yerine internetten alın daha ucuza geliyor.ben bu sayede 800 lira kârlı alışveriş yapmış oldum.

Edit: ama şunu da eklemeden geçemicem kargo şirketleri aşırı sıkıntılı. Ben telefonun ulaşmasını beklemeyim diye kargo şubesine gittim kimlik kontrolü bile yapmadan bi kağıda imza attırıp verdiler, yani sizin aldığınız bilen birisi gidip rahatlıkla telefonunuzu kargodan alabilme ihtimali var.
Aldığın gibi servise göndermen lazım aq sağlam gelme ihtimali aşırııı düşük.
Donanım açısından tamam da şekil, tasarım, malzeme kalitesi, hissiyat konusunda hayal kırıklığı yaşatabilir. Ancak, Mağazada ellemek koşuluyla daha sonra internette ucuzu bulunup sipariş verilebilir.
elime bakıp incelemeden almayacağım şey, uygun fiyatlı olsa da internette almam
Fiyatlar daha uygun mağazalardan. En iyisi tanıdığın bildiğin bir dükkandan almak. ben ali Ferhat diye bir telefoncu tanıdığımdan alırım.
Ne çıkarsa bahtımıza.
daha uygun fiyata almaktır hele ki böyle bir zamanda internetten alınan telefonların kimi mağazada bile gösterilmiyor, satılmıyor "internete özel satış" şeklinde sitelerinde bulunuyor.
Ben eskiden telefon bozulunca aldığım mağaza tamir ediyor sanardım. Meğer yetkili servis tamir ediyormuş. Bu durumda mağazanın ne önemi var merak ediyorum.
internet sitesinin kalitesine göre değişiklik gösterir. Her önüne gelenin satış yapabildiği (bu resmen pazar) sitelerden almanızı tavsiye etmem.
yıllardır yaptığım eylem. mağazaya sadece alacağım telefonu incelemek için giderim, sonra gider internetten sipariş veririm. markanın kendisinden satın alırsanız ve türkiye garantili olanını seçerseniz sorun yaşama olasılığınız çok az. ha, ben yine de güvenmiyorum derseniz gidin teknosa'ya vatan'a ve 500-600 lira pahalıya alın ne alacaksanız. ne fark edecekse artık...
(bkz: bu hıyarı soyarak da yiyebilirsiniz)
çeşitli zamanlarda 8 tane telefon aldım aile bireylerine ve arkadaşlara. normal mağazadan çok ucuza aldım. ayrıca hiçbir fark göremedim mağazadan almakla. ikisinin de garantisi var.
telefon bayilerinin açtığı topic kesin. gidin biraz ucuza satın amk. biz de internetten almayalım.
fiyatlar bazen üçte birine kadar iniyor, almasını bilirseniz bir sorun ile karşılaşmazsınız ya da internetten almayıp 100 dolarlık boka 3200 lira vererek kazıklanabilirsiniz, tercih sizin.
aldım ve süper kar ettim

akli kriterler içerisinde site seçimi ve ödeme yöntemi yaptığınızda gayet güzel çalışan alışveriş. hemenalyarinkapinagelsin.blogspot.org gibi sitelerden alışveriş yapmazsanız problem olmuyor sevgili kazıklanan tayfa
Kumar oynamaktır.
Malum videoyu hatırlatan başlık.
Vay be demek ondan yarı fiyatına fiyatlar biciyorlar telefona. Eyvallah kardeşim benim çok iyi bir uyarı bu. Varol.
Gelmeyecek otobüsü beklemek.
Akıl dışı iştir. Evet.
1 yıl oldu hiçbir sorun yaşamadım. Benim aldığım telefon piyasada bulunmadığı için aldım ama aynı modeller mağaza fiyatından yüzde doksan ucuza internetten alınır. Tabi alınan site, site içinde mağaza açan dükkan vs önemlidir.