bugün

entry'ler (35)

ben öğretmenim 3 ay yatar 4 bin lira maaş alırım

evet yattığım yerden, ingilizce yeni müfredat kitaplarını inceliyorum ve yarından sonra bu kitaplara paralel olarak yarından bir önceki yıllarda öğrencilere dağıttığım worksheetleri güncelleyeceğim. bu arada yattığım yerden yıl içinde öğrencilerin dersleri boş geçmesin diye tedavisini ertelediğim bel fıtığı, kol kas zedelenmesi, eşimin ve çocuklarımın hastalıkları ile ilgileniyorum. çünkü yıl içinde bir öğretmen olarak işimi yaptıktan sonra gecelere kadar maalesef kendime hiç vaktim kalmıyor.

kaygı bozukluğu

size Scott Stossel' in "Anksiyete Çağım" kitabını öneririm. Bence bir çırpıda bitirip ona göre gardınızı almanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bu yazar hayatı boyunca kaygı bozukluğu yaşamış ve aklınıza gelebilecek bütün yöntemleri denemiş ve bunu kitaba dökmüş bir yazar. yani bizden biri.

öğretmenler 6000 lira maaşı hak ediyor mu

25 yıllık öğretmen 3450 alıyor. Bu da entrynin maksatlı açıldığını gösteriyor.

tecavüze idam istiyoruz saçmalığı

neden saçmalıkmış amk. gebersin itler.

öğretmenler bu ülkenin kamburudur

siktirin gidin o zaman. öğretmenlik kaldırılsın. matematiği, yabancı dili, tarihi size ananız babanız öğretsin amk beyinsizleri.

türkiye ye gelmiş en iyi yabancı futbolcu

Hagi tabi ki.

besiktaş ın maçlarının ertelenmemesi

hakem camiası, federasyon tinercilerden kurulu hala fikstürü galatasaraylılar, fenerliler yaptı deyip algı oluşturuyor ve bir de ağızlarından salya sümük küfür fışkıran tinerci sürülerinin arsıızlıkta master yaptıkları istek. iste bu yüzden semt takımısınız, büyük olamazsınız.

besiktaş ın maçlarının ertelenmemesi

alınacak başarısız sonuçlar için tinercilerin kılıf hazırlamaları. biraz mert olun.

tuttuğun takımı söylemeden anlat

ezeli rakibinin sahasında kupa kaldırıp sahaya döken
yine diğer ezeli rakibini sahasında rezil edip sahaya döken
teknik direktörü gidip rakibinin sahasına bayrak diken
şampiyonlar ligi kupası hariç her çeşit kupadan müzesinde bulunan
türkiyenin dünya markası.

2 şubat 2018 bursaspor beşiktaş maçı

bursa tam şimdi atmazsa, bu maçın 2-2 biteceği gerçeği.

bobby fischer

çok mız mız bir adammış. her şeyden nem kaparmış.

alvaro negredo

acaba topa vururken ne düşündü ki:
a) ben vurayım titi'ye yazılmasın gol, ibnelik olsun.
b) amk o kadar boş kaleye vuruyorum gol olmuyor bir de kendi kaleme vurayım belki gol olmaz bu sefer kahraman olurum.
c) amk rakip kale zannettim dalgınlıktan siiikkkkktiiiir.
d) 35 gol dedim ama hangi kaleye olacağını söylemedim.

What were you thinking maaan?

amsterdam bira

kırmızı tuborg harikadır dostum.

internetten telefon almak

çeşitli zamanlarda 8 tane telefon aldım aile bireylerine ve arkadaşlara. normal mağazadan çok ucuza aldım. ayrıca hiçbir fark göremedim mağazadan almakla. ikisinin de garantisi var.
telefon bayilerinin açtığı topic kesin. gidin biraz ucuza satın amk. biz de internetten almayalım.

yazarların edinmeyi en çok istedikleri alışkanlık

dağda, bayırda, okulda, sandalyede, otobüste, trende, uçakta, bilgisayar başında en ufak bir boşlukta uyuyabilen, sabahları uyananamama alışkanlığı olan insan olmak istiyorum.

eray işcan

melo bundan çok çok iyi kalecidir net.

ölümü en çok üzen film karakterleri

Supernatural dizisindeki Boby Singer.

tuborg kırmızı

kırmızı tuborg harika be dostum.

balkan göçmenlerinin çok fazla alkol tüketmesi

alkol kullanmam ama adam ne içerse içsin beni hiç ilgilendirmez. ayrıca işini ihmal eden, verdiği sözü yerine getirmeyen, hırsız, üç kağıtçı bir bulgar göçmenini hiç görmedim ve karşılaşmadım. bizim buralarda bolca var düzgün insanlardır.

giresun fenerbahçe maçındaki ilginç penaltı vuruşu

93. dakika hakem penaltı verdi. aaaa