Mümkündür lakin sağlıklı değildir.
Bir de birçok kez. Hanımlar bu adam güvenilmez.
Oh ekmeğine taş koydum bittin sen
Daha önce birçok kez başıma gelmiş hadise.
internet dışında birine aşık olmakla farkı ne ki? internetten tanıştın, gördün, duydun ve aşık oldun. e ne var burada?
Yokluktan kaynaklı bir durum. Yoksa aşk dedikleri bu olamaz.
Bir ergen aktivitesi.
her yerden herkese aşık olunabilir. nerden olacağı belli olmaz
bir eşcinselin başına gelebilecek en doğal olaydır. zira eşcinseller henüz sosyal hayatta tanışıp sevgili olma imkanını çok yakalayamadığı ve genelde internette platformlarda tanıştıkları için gayet de normaldir.
9 ocak 2017 ,soğuk bir ankara sabahı.
iş yerinde hayatımın en buhranlı dönemlerinden geçiyorum, tesadüfen bir haber sitesinde bir sosyal medya ismi, ve herşeyi değiştiren o anlar.önce bir mesaj, sonra ardı arkası kesilmeyen konuşmalar. Gittiğin gibi girmişssin hayatıma , sessiz sedasız...
Önce anlamıyor insan içinde büyüyen sevgiyi, farkında olmadan , ama her anın kıymetini bilerek yaşanmış 2.5 yıl.
Ne kadar sevilebilirse bir insan o kadar sevilmiş ve ne kadar özlenilebilirse o kadar özlem duyulmuş.
Yanına gelebilmek için dakikaların sayıldığı, kavuşabilmek için yolun tıkalı olup olmadığına dahi bakılan anlar.
Kışın soğuk ayazında o kan donduran buz gibi havada çevrimiçi oluşuna bile kurban olunan anlar.
Emirganda içilen dünyanın en lezzetli çayı. Çayı lezzetli kılan yüzünün güzelliği, ömre bedel tebessümün.
istinye sahilinde battaniyenin altında elele tutuşup denizi seyretmek.
Bolu’da çarşının ortasında herkesin tuhaf bakışlarının nedeninin ömrümün en guzel busesiyle bulaşan ruj lekesinin olduğunu anlamamız.
Aynı anda aynı şeyi düşünmelerimiz,
Mesafelerin yalan olduğunu gösterircesine ramazanda aynı yiyeceklerle iftar açmalarımız.
Ağaçlardan meyve toplayıp ellerimle yedirmem.
Kavga sonrası lütfen gel diyişine dayanamayıp 300 km yolun geri dönülmesi. Sadece bir sigara içebilmek için.
Hangi birini sayayım daha.
Hayatımın en güzel günleri.
Geriye kalan gözlerinin mavisi.
Burnumda tüten o mis kokun.
Öldüresiye özlemin.
Sen öğrettin bana , tevafuk diye birşey .
Eğer iki insan birbirini tanımalıysa , mutlaka bir yerlerde karşılaşırmış...
Hayat bu kime aşık olacağınızı bilemezsiniz ama yine de temkinli olmak lazım.Çünkü insanlara güvenmek bu devirde zor.iyiyim diyen de kelek çıkabilir.
Aşk bu. Nerde ne zaman çıkacağı belli olmayan bi olay.
Saçmadır. Neyse ki abartmadım 8-9 kere falan oldum.
bu devirde başka şekilde konuşup buluşan bir çift varsa, helal olsundur. teknoloji çağındayız. ilişkilerin %50si internet üzerinden %40 arkadaş ortamından %10da eski sevgiliyle barışma oluyor.
ben oldum lan. ankarada yaşayan enfes bir samsunlu güzele aşık oldum. tam aşk mıydı bilemem ama içimde bir şeyler kıpırdadı. aynı şehirde yaşasaydık da daha fazla şeyleri beraber yapabilseydik. bazen sevişmek bile yetmiyor yetmiyo. yetmiyor.
internet kullanan hemen hemen herkesin bir dönem içinde bulunduğu duygu yanılsaması durumudur. birbirimizi kandırmayalım şimdi, hadi! *
Toplumumuzda kadın-erkek iletişimine bakıldığında ekseriyetle kezban kadınlar ve özgüvensiz abaza erkekler olduğu için yüz yüze tanışmaktan ziyade mesajlaşmayı tercih etmeleridir.
(#15856987)
(#35530995)
8 yılı deviren evlilik 6,5 ve
3,5 yaşında iki yaramaz ile 43 günlük bi dünya güzelinin gerçek olduğunun kanıtıdır. *
çok duygusal olan iki cins içinde zor bir durumdur dikkatli olunmalıdır...
Sikerim öyle aşkın ızdırabını olmayın.

Alenen!
(bkz: rüyalar gerçek olsa)
saplantıdır o , aşk olsa duramazdın görür, görüşürdün.
Sanalda bırakılmayıp reele geçilirse olabilecek bişi.

Kimi için mutluluk kimi için hayal kırıklığı demektir.
yaptım. beğenmedim. artık sanal dünya yalanlarla dolu.
Evet ben de ona takıldım. Önce uzaktan evlenip sonra bir araya geliyorlarmış gibi anlamış birisi.
amına koyim tanıştığınızda direk evlenmiyorsunuz ki sanaldan, önce buluşursunuz sonra birbirinizi yüzyüze tanırsınız arkadaşlarınızı tanırsınız bir şeyler paylaşırsınız yaşama dair güvenirsiniz neden tanıştığınızın ikinci günü evlenecekmiş gibi entry giriyorsunuz ki ayrıca bir insanın sana kendini anlattığı kadar tanırsın o insanı internette de normal hayatta da böyledir bu.