bugün

mozilla varken pek kullanılmayan tarayıcı.
çok önemli bir işlevi vardır: google chrome'u indirmek. sonra? sonra unutabilirsiniz.
görsel
tembel hayvanla yarışa girseler yenilecek internet tarayıcısı.

yıllardır ben bunu kullandım düşünebiliyor musunuz? daha geçen sene öğrendim bunun tek amacının google chrome indirmek olduğunu. *
akıl sır erdiremediğim internet tarayıcısıdır. ya arkadaş 2012 yılına geldik bu tarayıcı hala günümüze ayak uyduramamış. kendince sorunlar üretiyor.
kullanan açık ve net işi bilmiyordur. hemen koşarak chromea geçin.
bi boka yaramaz. özellikle internet cafede fena kasar.
türk milli eğitiminin internet macerası taş tabletlerden yatay geçişle ie5 sürümüne geçtiğinden sadece okullarda ve ilgili kurumlarda kullanılan tarayıcı. script desteği bir tek bunda varmışmış..

milli eğitim utanmasa e okul'a elle yazdıracak hedeyi hödöyü. ayıp ya. bir yere kadar.
en baba tarayıcıdır, en stabil çalışan tarayıcıdır. chrome, mozilla vs.. çocuk oyuncağıdır, işi bilenin tek tercihi ie dir.
türkiye'de devlet zoru ile ayakta tutulmaya çalışılan boktan tarayıcı.
yılın 2012 olmasına rağmen hâlâ adı geçebilen tarayıcı. pes!
görsel
xbox'a geliyomuş:
görsel
chrome tarafından tecavüze uğrayan internet tarayıcısı.
yüzsüzlüğün dibine vurup kendisi üzerinden chrome ya da firefox indirdiğimiz tarayıcı. sonra da siler atarız.
görsel
devlet dairelerindeki memurlar dışında kullananını artık görmediğim yadigar.
erhangi bir sayfa internet explorer'da sorunsuz çalışıyorsa, her yerde her daim çalışmaz.

zira hala internet explorer 6 ve internet explorer 7'ye has sayfa tasarlayan alıkların olduğu bir evrende yaşamaktayız. 1 yıl kadar önce çok kısa süre çalıştığım bir yerde diğer tarayıcılarla çalıştırabildiği sayfanın internet explorer 6 ile çalışmaması yüzünden 1 tam iş gününü harcayıp sikik bir menüyü ie6'da çalıştırınca ofiste sevincinden gerçek anlamıyla takla atan web tasarımcısı görmüşlüğüm var. günümüzde durum o kadar vahimleşti ki kimi şirketler mobil tarayıcıları ayırdedip ona göre sitenin mobil sürümünün yüklenmesinde kullandıkları user agent'ı internet explorer için kullanma aşamasındadır; ie'ye özel yamulmayan sayfa hesabı...

kısacası zaman ve para israfı tarayıcıdır...
sadece chrome ya da mozilla indirmek için kullanılan tarayıcı.
yarım saatte kodlanmış, en basit bir html sayfasını bile doğru düzgün açamayarak insanı fitil eden browser...
windows'un işletim sistemine koyduğu tek browser. chrome'yi indirirken çok işime yaradı.
görsel
yalnız kalmaması için elimden geleni yaptığım internet tarayıcısı. açılmamak kaydıya uslu uslu duruyor şimdilik.

görsel

not: dışlamayalım arkadaşlar. bilgisayarı kapattığınız da gizli gizli ağladığına şahit oldum kaç kere.
alman hükümetinin güvenlik açıkları nedeniyle kullanımı konusunda kamuoyuna uyarı yayınladığı browser.
chrome indirmeye ve tabiki bizim dandik otomasyona girmeye yarayan tarayıcı.