1. 1.
  west ham united taraftar grubu. daha fazla bilgi için;

  (bkz: green street hooligans)
  1 ... cemmm
 2. 2.
  80'li yıllarda west ham united'ın taraftar grupluğunu yapmış, psikopat gruptur. isimleri, sadece iç saha değil deplasmanlara gittikleri yani sık sık şehir değiştirdikleri için inter city olarak konulmuştur. sanılanın aksine, seyahet ettikleri trenin ismi inter city'dir muhabbeti yalandır. green street hooligans filminde, yumuşatılmış da olsalar hayatları anlatılmıştır.

  yoksa bu herifler gittikleri deplasmanlarda, yenseler bile şehri talan ederlermiş. filmde yine charlie hunnam rolündeki elaman gerçekte, cass pennant'dır. işin ilginç yanı cass zencidir. özelliklede o dönemde ırkçı olaylar aşırı boy göstermiştir. ancak inter city firm, ideoloji bakımından ırkçı bir grup değil, punk, anarşist bir gruptur. içelim, pilot olalım, sonra çıkalım kavga edelim, bağıralım çağıralım, yakıp yıkalım. şeklinde örgütlenmişlerdir. bir süre sonra da dağılmışlardır. millwall city'le kanlı bıçaklıdırlar.
  3 ... dark jedi in da house
 3. 3.
  ingiltere'de seksenli yıllardan sonra neo-nazi bir hal almayan nadir taraftar gruplarındandır. green street hooligans adlı filmde green street elite adıyla anlatılmıştır.
  ... kewell the wizard of oz
 4. 4.
  (bkz: rise of the footsoldier)
  Vakti zamanında çarşı taraftar grubunun tezahüratlarina bile konu olmuş, millwal ile belalı, 80'lerde adada ira'den sonraki en büyük baş belası olarak gösterilen holigan grubudur.

  Ayrıca bir rivayete göre karşı grupla kavga edip adamları patates ettikten sonra üstlerine şu kartları bırakırlarmış:
  http://a397.idata.over-bl...m/2/50/91/02/congrats.jpg
  ... gaul