1. 1.
  bir tribün liderinin mafya liderliğine giden yolunu anlatan 2007 yılı ingiliz yapımı film. mükemmel denemez ama green street hooligans ı andıran sahneleriyle göz doldurmaktadır. ayrıca ımdb 6,8 puan vermiştir. sahici dövüş sahnelerinde kan gölünde yüzerek zaman geçirmek isteyenlere kesinlikle önerilir.

  http://www.imdb.com/title/tt0901507/
  1 ... fobia
 2. 2.
  goodfellas'ın yanından bile geçemese de, konusu ve gerçek bir hikaye olması itibariyle izleyiciye goodfellas'ı anımsatan 2007 yapımı ingiliz filmi.

  carlton leach isimli, west ham'in holigan grubu olan icf üyesi bir holiganın, holiganlığı bırakıp gangster dünyasına adım atmasını ve burada başlayıp, 1995'teki rettendon cinayetleri ile sona eren suç kariyerini anlatan, fena olmayan bir film.

  gerçek olaylardan uyarlanan suç filmlerini seviyorsanız kesin izleyin derim. beğenirsiniz.

  filmi beğenirseniz, bu filmdeki karakterleri barındıran ve rettendon cinayetleri'ni anlatan essex boys isimli filme de bir göz atabilirsiniz.
  1 ... david brent
 3. 3.
  içinde bizim türk mafyasından da ensasteneler bulunduran kanlı film. olaylar oldukça hızlı ilerliyor filmde.
  ekleme: futbolla ilgili sahneler filmin küçük bir bölümünü oluşturuyor.
  ... kewell the wizard of oz
 4. 4.
  (bkz: this is what happens to thieves)
  ... kewell the wizard of oz
 5. 5.
  futboldaki holiganlığa manidar bir şekilde parmak basmış filmdir. film bunun üzerine değil. lakin güzel gönderme yapmışlar.

  ricci harnett'in çoştuğu film olmuş, baya güzel oynamış. mimikler falan çok gerçekçiydi. ve ricci'nin filmdeki iç ses konuşmaları da çok yerinde ve vurgulayıcı olmuş. film müzikleri gayet güzel. filmdeki hatunlar ayrı bir güzel.* şaka maka oyuncular iyi seçilmiş. filmin gerçek bir hikayeden uyarlama olması tabi filme olumlu yönde katkılı lakin genel olarak, eğlenceli vakit geçirtecek film. ve bol kanlı bir film.
  ... buny