bugün

erkek kullanınca ne oluyormuş merak ettiğim hede.

Not: Başlık bana kalmıştır.
Fotoğrafçı olabilir mesela?
Vurduruyordur. Şaka lan şaka ne var ben de kullanıyorum nolmuş. gayet kullanışlı bir sitedir.
Ellerini kremlemeden uyumuyordur.

Kolay mi 24 saat elinde sitarbaks bardaği fotograf cekinmek
benim bu. güzel kızları takip etmek için kullanıyorum. pp dışında gönderim bulunmuyor.
instagram sadece gösteriş ya da kız ortamı yapılan yer değildir. Ayrica orada yaptığı sanatı sergileyen çok erkek var.
gay değildir. olm ben kullanıyorum. ben kullanıyorsam her erkek kullanır.
orospudur. orospuluk sadece vermekle olunmaz * .
Gösteriş erkeğidir veya gizli ibnedir. Açık ve net.
Meyilli erkektir.

O ne lan öyle onu fallow bunu fallow?

Ece seçkin de dinler bu erkekler.

Filliw mi filliw işk nirdi birdiiiiiii.
net vurduruyordur.
#kardeşimbe #adamgibiadamlar şeklinde gerçekle bağdaşmayan tagler atarak, insanın asabını bozan popülasyon yoğundur.
kesin bir şekilde söylenebilirki tam olarak erkek değildir. labunyadır.
vurduruyordur, bu arada instagramdan eklemeyi unutmayın kızlar. @musluguaktigisurececiddenhalaokuyanvarmı
vurdurmuştur.

yeni tokmakçılar arıyordur.

dübürünü dövdürmeyi seviyordur.
Hafif gevşektir.
büyük olasılık vurduruyordur.
Dudak büzerek fotoğraf atıyordur.
pek çoğu ilgi odağı olmak için kullanıyordur. adam gibi kullananlar tabi ki var.

ama kısa paça pantolon giyip 5 dk'da bir foto atanlar acayip sinir bozucu be.

edit: bi hesap açmayı düşünüyorum ben de. sizce açayım mı?

edit2:evet gelen 3 eksiye göre açmamam öneriliyor galiba. tamam açmam be sakin olun.
yılda 2 tane foto atıyorum maksat sorduklarında yok demeyelim.
gayet de kız düşüren erkektir. attığınız resimde konumlar aynı olunca kızlar beğeniyor, konuşuyorsunuz ve bam.
ben kullanmıyorum ama kullananların ne halde olduğunu biliyorum. abim çizimler yapıp paylaşıyor. bu tür hobiler güzel. ama tanıdığım çoğu kişi (özellikle erkekler) tonla şaklabanlık yapıyor. mahalle delikanlısı olma peşindekilerin attıkları fotoğraflar mide bulandırıcı. insanlar bazı bazı para karşılığı bile postlarını beğendiriyorlar. bu ahmaklığın parçası olmak istemedim hala da istemiyorum.
gözümün önünde Nurcu adamın biri açıp risalelerden parçalara felan baktı. oraya kadar problem yoktu. sonra yakınlığımızdan dolayı çekinmeyip hesabı değiştirdi ve karı kız takiplerini göstermeye başlayınca daha da görüşmedim. ne çirkin mecra öyle. adama desen senin anan bacın yok mu? baksalar senin hoşuna gider mi! kavga çıkar kanlı bıçaklı.
evlerden ıraktır efenim.
instagram kullanıyordur.
kendini güncel tutan erkektir. karakter çıkarımı yapmak çok anlamsız.
beğendiğini bir kadına söyleyemecek kadar eziktir.