Birincisi; grip
ikincisi; ishal
Bunlardan başka da varsa eklesinler bir zahmet. Ben yaşadım ikisini de (neyse ki aynı anda değil)
Stres yaptığınız zaman ishal oluyorsanız budur.
(bkz: irritabl bağırsak sendromu)
Mide bulantısı ve kopyayı yere düşürmektir.

He bir de kopyayı hazırladıgınız sıradan kaldırılma durumu var.
Sınıf değişikliğini söylemiyorum bile.
ishal tabiki.
Kalp krizi olduğunu düşünüyorum. Allah kimseye göstermesin.
aklına hiç alakasız bir şarkının takılması.

bütün soruları çelik in ateşteyim ateşte şarkısı eşliğinde çözmeye çalışmıştım bir sınavda. ateşteyim ne lan?

kendime subliminal vermişim sınavda da cortlamıştım zaten...
Kopya cekerken yakalanmak
Büyük veya küçük tuvaletin gelmesi
En sert ogretmene denk gelmek.
Fizik sınavında kusmuştum, ortaokulda matematik sınav kağıdımın üstüne kusmuştum.(öğlen yediğim sosisliden zehirlenmiştim.) hangisi olduğunu hatırlamadığım bir sınavda burnum kanamıştı peçete bulamamıştık sınav sınıfında. Coğrafya sınavında hoca tam masamda durup yanımdaki 12. Sınıfla koyu muhabbete dalmıştı ve hocam susar mısınız demiştim. Lise sınavında topuklu giymiş gözetmen sınav sonuna kadar tıkır tıkır yürümüştü. Bir sınavda aşırı derecede yağmur, gök gürültüleri ve şimşekler vardı. Lisede arka sırada otururken duvardan büyük bir örümcek geçmişti ve örümceklerden çok rahatsız olurum. Kimya sınavında sınav kağıdımın arkasına geçtiğimde arka sayfanın boş olduğunu hatalı kağıda denk geldiğimi fark ettim...
herhangi bir sebeple kusmak.
klasik cevapların haricinde kendimden örnek verirsem sınavda sorudaki kelimeler bana sevdiğim bir şarkıyı hatırlatınca o şarkıyı içimden söylemeye başlayıp dikkatimi dağıtmayı başarabiliyorum. benimde böyle bir yeteneğim var işte.
Kopya cekerken yakalanmak.
Diare’ye(cırcır) bağlı Büyük abdest sıkıştırması, karın ağrısı ve strese mütevellit terleme.
hiç bilemediği, hiç fikir yürütemediği bir soru'nun sınavda gelmiş olması.
Sanırım osurmak. Sadece kalem ve sayfa çevirme seslerinin olduğu o sessizlik ortamında büyük bir utanç yaşatır insana. Saniyelik olay olduğu için ulan acaba osurmadım mı diye de düşünebilir insan.
(bkz: karın guruldaması)
Çiş gelmesi, mendil olmaması ve burnun akması .
Sesli hıçkırık tutması. Daha önce başıma geldi. Sınıfta kendimi armut gibi hissettim.
burun akıntısı, yanınızda mendiliniz de yoksa berbat bir durumdur. 6. sınıf seviye belirleme sınavı (bkz: sbs) de yaşadığım utanç verici durum.
Ishal olmak. Öksürük tutması.
Sınavdan önce tuvaletini yapmayı unutmak ve sınavın sonuna kadar tutmak. Başıma geldi. Siz sakın tutmayın.
1 dakika ile sınava giremeyip kaçırmak kapıdan içeri alınmamak.
yanlış sınava girdiğini sınav sonunda farketmek.
(bkz: ishal olmak)

(#35426677)

Üniversite giriş sınavı sabahı olunca boktan şansınıza küsersiniz...
sürekli burnunuzun akması ve bundan dolayı değişik sesler çıkarmak zorunda kalmanızdır.
Amfide bulunan tek boş yerin hem önünde hem arkasında eski sevgililerin oturması ve sınavın başlangıcından on dakika sonra girilen öksürük krizi. Öksürmekten önce kırmızı sonra da mor olmak. Sınavı olduğu gibi bırakıp tuvalete koşarak hayata tutunmak..

Sınav içinde sınav verdim yeminle.