bugün

Şarkısı bile var

https://youtu.be/Sdw7eaCSzhg
robinson crusoe nun dünyanın en şanslı adamı olduğunu düşünüyorum.
depresyon belirtisidir.
Her insanda yaşamının belli bir döneminde uyanışında olduğu eylem.
yaşadığım durumdur.
insan olabilme şerefine nail olabilenlerin erişebileceği duygudur. Evet.
Yalnız olmanın etkilerindendir.
Tiksinilenlerin avuntusudur sadece bu...
yeni nesil ergenlerin matah bir şey zannedip ağızlarından düşürmediği tiksinme boku.

"onsonlordon toksonoyorom!"

evde akşama kadar "anneaaaaaaa susadım su getir" diye kadına zulmeder, koca götünü kaldırıp bir su almaya bile üşenir. sonra da gelip burada bize felsefe yapar leğen götlü pezevenk.

seni kim ne yapsın acaba? kalk bir duş al da insan içine karış amk, başlık yağlı saç ve cips kokuyor.
Arkadaş hayvan heralde.
insanların arasında olacağıma hayvanlarla,bitkilerle,çiçeklerle dolu bir dünyayı tercih ederdim.
Bazen hissettiğim durum nefret değil iğrenme duygusu düşüncelere bazı tavırlara karşı istemsizce oluşuyor . tek başıma dünyadan soyutlanarak yaşama isteğim artıyor.
şahsımı henüz tanıma şansını yakalamamış olduğunuz içindir.

size cebimi veriyim mi?
Nefretiniz söz konusu insanın size vurduğu darbe değerindedir.
Acısı olan nefret eder, menfaati olan sever değer verir.
Normal durumdur. Bu hep böyleydi zaten.
Son zamanlarda fazlasıyla hissettiğim duygu.
Kadınların erkekleri doldurması, erkeklerin kadın gibi dedikodu yapması, insanların imalı imalı sosyal medya göndermeleri, yalancı gülüş ve mutlulukla dolu instagram fotoğrafları, hayatına bi' kadın girdikten sonra 180 derece dönen erkekler, yalnız başına eğlenilemeyeceğini ya da mutlu olunamayacağını düşünen insanlar ve bunlar gibi sayabileceğim tonlarca sebepten ötürü gelen tiksinmedir.

Kardeşim, canım ciğerim deme her önüne gelene. Akrabanı, öz kardeşini, ananı ve babanı seçemiyosun ama arkadaşını, kadınını seçebiliyosun o yüzden dikkatle seç!
insanları seviyordum fakat ben ne kadar üstüne gitsem o kadar tiksindirmeyi başardılar. Sevin, gülümseyin, paylaşın. Çok mu zor birini sevmek sevgisine karşılık vermek?
yapıyorlar,ediyorlar,yaptım diyorlar,utanmıyorlar söylerken.utanması olmayanın vicdanı mı olurmuş? kirli ırmaklarda yüzmek istemeyenler tiksinir mahluktan.
tiksiniyorum ama ölmelerini isteyecek kadar değil.
yüce insan ırkından tiksinme durumudur.

gezegenimizi istila eden dünya dışı ırkların sebep olduğu olayları insan ırkına bağlayan düşük seviyelerin genelde sarf ettiği sözdür.

ülke millet din siyaset terör ve benzeri kavramları gezegenimizi istila eden dünya dışı ırk tarafından insanları birbirleriyle savaştırmak güçsüzleştirmek ve yönetmek için ortaya atıldı.

böylece insan ırkını ve Dünyayı kolayca yönetip istediklerini yaptırıyorlar.
kısacası nefret edilmesi gereken insan ırkı değildir. bu gerçeği göremeyen yavru domuzlardır.
sosyalleşmek ve akabinde asosyalleşmek süreçleri arasında kalan episode.
L'enfer, c'est les autres. un birebir çevirisi niteliği taşıyan yargı.
Şuan da içinde bulunduğum durumdur, sonunun çok kötü olacağını düşündüğüm durumdur.
ben tiskiniyorum.
istanbul sınırları içerisinde gayet doğal karşılanan eylemdir. hem insanlardan tiksinirken hayvanlara daha yakın olursunuz, fena mı.