1. 1.
    tiksinmek, kusur aramak falan değilde şu ara hakkaten anlamsız gelmektedirler.
    koşuyorlar, didiniyorlar, kızıyorlar, havalara giriyorlar, anlamıyorum. hoş aynı hareketleri çokça yapmışımdır amma, şu ara anlamıyor bu mekanik pilot.
    1 ... pilotmont
  2. 2.
    insanlardan tiksinen insan genelde orta yaş ve üzeridir. bu insanlar çok kalabalık yerlerde çalışan, her gün dengesiz insanlarla uğraşan, çalışmak ve ailesine bakmak zorunda olan insanlar, genelde insanlardan tiksinir.

hatta hiç görmek bile istemez. bazıları emekli olup köyüne dönmek istiyor. sorduğunuz zaman insan görmek istemiyorum diyor. bu kadar çok canı yanmış olan çok insan var ülkemizde.
    3 ... dedektif
  3. 3.
    ne kadar korkak, tahammülsüz, ne kadar boş ve dapdar beyinli olduklarını gördükçe artan eylem. insan çok korkaktır.
    1 ... selia
  4. 4.
    (bkz: akapelilerden tiksinmek)
    2 ... dolaptakigiysi
  5. 5.
    " kendisininden bir insan olduğunu unutan ' insan ' söylemi."
    -1 ... kibariye canavari
  6. 6.
    Çevresindeki insanların kendini tanıttığı kadar sağlam olmaması durumunda yaşanılan insani dram.

(bkz: insanları sevmeme nedenleri)
    ... yumurtanin sarisi
  7. 7.
    depresyon belirtileri.
    1 ... feellike
  8. 8.
    Yaptiklari her hareketin gozunuze batmasi durumudur.en ufak bir tepkilerinde saldirircasina karsilik verirsiniz.cunku tahammulunuz yoktur etrafinizda birilerinin olmasina.geri donmemek uzere alip basinizi gitmek istersiniz.depresyon belirtilerinden ziyade kimsenin sizi anlayamamasi durumudur.ki sizinde anlasilma gibi bir derdiniz yoktur zira karsinizdaki sizin icin bir sey ifade etmemektedir.

iste bu belirtilerin surekli degisen ortam ve aksine monotonlasan yasam kaynakli oldugi kanaatindeyim.ki bu da aslinda stresli sehir yasaminin ozeti.malesef bu durumun farkinda olmak insanlardan tiksindiginiz gercegini degistiremiyor.en iyisi bos verin hepsini.sonucta herkesin hayati ben ve digerleri diye ayriliyor.
    3 ... ayabasanayak
  9. 9.
    hareketleri, düşünceleri değil de vücutları, yemek yemesi, öpüşmesi tiksindirici geliyor.
    1 ... piercingli gitarist
  10. 10.
    cehaletlerinden mütevellit.
    ... bir zamanlar umut vardi