bugün

(bkz: are they aren t)*
(bkz: bana üç gün mühlet ver)
dünyaca geçerli bir dili az çok öğrenmesi gereken yazar. özellikle seçtiğiniz alana ve okuduğunuz bölüme göre mesleki ingilizce çok önemlidir.
(bkz: almanca bilmeyen yazar)
(bkz: slovakca bilmeyen yazar)
(bkz: one minute)
(bkz: bir dil bir insan iki dil bir hayvan)
Sözlüğün içinde kısıtlı alanlarda gezinen yazardır...
(bkz: is anyone call me) * *
zall'ın bu başlık için verdiği ferman;
bundan sonra yazarlar bir inglizce, bir fıransızca, bir de almanca sınava tabi tutulacaktıııırrrr.
bu üç sınavdan birini bile veremeyen yazar'ın başı uçurulacaktııııırrrrr.
yes, i don't know english. does a problem?
yadırganmaması gereken yazardır. zira herkes aynı eğitim olanaklarına sahip olamaz. eğitim sistemimize bakılınca zaten liseden mezun olunca ingilizceyi iyi derecede bilmek neredeyse imkansızdır. devlet üniversitelerinin çoğunda da ingilizce eğitim yeterli düzeyde verilmemektedir. bu yüzden de ingilizce bilmek, maddi durumla yakından ilgilidir. tabii ki ingilizce bilmesi kendisine çok büyük fayda sağlayacaktır fakat bu eğitim sistemiyle yeterli düzeyde ingilizce öğrenmek gerçekten çok zordur.
(bkz: suç mu günah mı)
sözlüğün adı Uludağ Dictionary olarak değişmediği sürece sorun yaşamayacak yazardır.
sözlükte ingilizce yazamaz ama okur.
normal bir insandır. türkiye'de yaşayan birçok kişi ingilizce bilmiyor. sonuçta ingilizce bütün dünyada geçerli bir dil olabilir ama türkiye'nin anadili de türkçe, öyle değil mi? yani herkes ingilizce bilmek zorunda değil. herkesin olanakları ingilizce bilmesine izin vermeyebilir. bilir olabilir bilir.

yalnıııız. şurda tasvir ettiğimiz gibi bir insansa dayağı hak ediyor: (#5984275)
ingilizce bilmeyen yazar da ingilizce bilen yazmaz mı? *
I.
(bkz: ingilizce biliyormuş gibi davranmak)
aslında ingilizce'yi anlayan ama konuşamayan yazardır.
şahsımdan saati 25 tl'ye öğrenebilecek yazardır. eğer grup olurlarsa kişi başına 20 tl'ye indirim yapabilirim. özellikle speaking derslerim çok zevkli geçer mr brown - mrs brown olayları şeklinde role play üzerinden gideriz.
(bkz: sözlükte reklamını yapmak)
en az ingilizce bilen yazar kadar sağlam entry atabilen yazardır.
sözlükte türkçe yazımlarla anlaşıldığı için bizi ilgilendirmeyen yazardır.
günümüz şartlarında değerlendirdiğimizde ise , kariyerde yükselim için bir an önce ders alması gereken yazardır.
öğrenmesi gerek o yazarın.
daha doğrusu her insanın.
dünya dili sonuçta.
bazı esprileri, bazı entryleri anlamayacak yazardır. eksik kalmıştır.
(bkz: yes ayem)
normal bir yazardır. hepimiz türkçe konuştuğumuza göre artistliğin alemi yok * .
(bkz: dis iz nat mi)