bugün

What s your problem mennnnnnnnnn?
(bkz: ürün yerleştirme)

(bkz: ingilizce bilen sözlük yazarları)

(bkz: aramaya inanmak)
şakkır şakkır ingilizce konuşan bu öğrenci kardeşiniz size de minimum 1 yıl maksimum 2 yılda şakkır şakkır ingilizce konuşmayı öğretebilir. 6 ay eğitim veririm gerisini de size kendinizi geliştirmeyi öğretirim siz devam edersiniz. ha ben zenginim para basıyorum derseniz bastırırsınız parayı öğretirim 1 yılda.
what the f*ck was that.
(bkz: arkadaşlar kanmayın kesin çeviri yaptıracaklar)
burda bana ne demek istemiş bi yardım edin please.
görsel

ingilizce çevirebilen yazarlardır.
Whatsappın aq. Çok sıktı. Snapchat yapak. Dötkafalı.

Diye düşünüyorum.
Hey nasılsın!(tabi ki anlamında bir boşluk)Çok sıkıcı. Snapchat hesabım:sasssybut
" hey nasılsın ? çok sıkıldım. beni snapchatten ekle " imiş.
Whatsapp için daha erken snape gel orda birbirimizi daha iyi tanırız demiş.
toefl skorum 105. Cok pis biliyorum. Daha once belirtmis miydim bilemiyorum ama, toefl skorum 105. Bir oncekinde 113 almistim, bu sene yine giricem bakalim. Ama iyi bilirim ha. Baya espri falan yapabiliyorum. Ders anlatiyorum lan ben ingilizce. 113.
4 senedir inglizce olarak okudugum bi bolum var. En azidan ortanin ustunde konusabiliyorum.

Saygilar
ingilicce bilmiyorum ama geliştirmeye çalışıyorum efenim. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
Whatsapp son güncellemeyle bozdu, zaten hepsi snapchat e özeniyor, beni de sıktı zaten gel beraber kopuş kulaklı video çekip, gülelim sıkıldım eglendir beni demiş lets get fun o zaman bro.
to know no english is not a shame. not to learning is.
yardımcı olurlarsa teşekkürü bir borç bileceğim yazarlardır.
burda bana youtube bişiler demiş. ne demiş? (bu arada 800.000 izlenmeye ulaşan kanalım var bence boş şeyler demedi dolu şeyler demiş olabilir)
görsel
bilmeyenlere nazaran birkaç adım önde olan yazarlardır. yabancı dil her zaman lazım.
yes ay hev dazınt.
ufacık bir cümle çevirmelerini istesem yardımcı olabilirler mi acaba? yardımcı olmak isteyen mesaj atarsa sevinirim.
arabistanda yaşıyorum, dhahran high school lisesinde 2.sinif olacagim. hayatım ingilizce geçiyor.

not: burada simit yok kahvaltıda simit yiyemiyorum
Diğer Avrupa dillerini kolayca öğrenebilecek yazardır.
Sonuçta Avrupa-Hint dil ailesinin çok ortak özelliği var.
emaye tencere?

yes you are.
did you mean? are you sex?
what do you ask to me bro?

cevaplarım bende akademik ingiliççe var.

hatta je veux répondre sa question.
Lan şurda 3-5 kişi kaldı sadece dillendirmeyin bari.