bugün

Çöplüktür. Hani age of empiresta 1 tane köylü kalır ya gidip hayatta kalmaya çalışır aynı onun gibi.
-e biz boşuna mı burdayız babayiğit.
orda 600 küsur entry 'im vardır kapanmasın.
Siz Zall'a bakmayın para ile bile olsa sözlüğü nitelikli yazarlar çevirir,sözlüklere güncel tanım giren adam lazım, en fazla sunucularının parasını ödüyorlardır, uludağ belki kurtulabilir ama uludağ da trolüze olmuş durumda artık, sözlükte True'yi evlendiremiyoruz diye başlıklar açılıyor ve entelektüel seviye yerlerde artık, onun için tamamen troll barındıran inci sözlüğün tamamen instela'nın akıbetine uğrayacağını düşünüyorum , aynı durum uludağ içinde geçerli. Bunu içerik üreten sözlüğün tüm otomotiv ve savunma sanayii tanımlarını giren bir yazar olarak söylüyorum, öyle yerlerde başlığı dahil açılmamış otomobiller ve savunma sanayi ürünleri vardı ki, şok olursunuz artık, buda vardır kesin lan dediğim ve olmadığını gördüğüm birçok otomotiv ve savunma sanayi tanımlarını ve başlıklarını bizzat kendim girdim ve hala da uğraşıyorum.
incide mod eleştir silik yersin Uludağ'da eleştirirsen bişe olmaz. işte fark. Bu yüzden burdayız.
sayemde açılmış sözlüğün konu edilmesi.

"rslylmz" kimmiş kim değilmiş bir bak bakalım zall. iyi çöktün valla. helal olsun.
Ccc biz laik bi ülkeyiz isterse kapanır yahu ccc.
ne kapanması.. uludağ sözlük adıyla yavruladı bile..
Neden kapansın ki? Bir suç mu işliyorlar? Kaliteli veya değil o başka birşey ama kapatılmasını gerektirecek bir unsur yok demek ki.
inci sözlük kim Emenike...
inci sözlüğün kaliteli zamanları “bir apaçi masalı”, “annem babama nasıl verdi” gibi hikayelerin kendine has bir üslupla yazıldığı zamanlardı.

Ancak bu üslup fazlasıyla trollenmeye müsaitti. Trollük de ince bir zeka gerektirir. Kitlesel hareketin anlaşılamadığı noktalarda trollüğün kalitesi de zamanla yok oldu.

Günümüzde geldiğimiz noktada inci sözlük artık “sansürlenmiş niteliksiz bir küfür yığını” haline geldi.

Huur çocuğu binler!
Kapanmamalıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar