bugün

Bazı entrylerden sonra ergen yuvasından çok otistik yuvası olarak algılamaya başlanmaktır. Çünkü bir tek otistikler kural tanımaz. Olur olmaz şeye atılırlar.

(bkz: otistiklere hakarettir bu)
inci sözlüğün ergen yuvası olduğunu bilen embesilden daha masumdur.
inci sözlüğün birinci ve bazı ikinci nesilleri dışında ergen yuvasından oluşması sebebidir. kaliteli ayarlar ve duyulmamış küfürlerden, anan zaaa ve ananı sikeyim küfürlerine dönmesinden dolayıdır. kalitesini, anarşist duygularını kaybetmesinden kaynaklanmaktadır. artık erotik resimlerin paylaşıldığı bir yerdir. bu yüzdendir ki gerçek inciciler yani birinci nesiller, artık sözlüğe girmemektedir.
hangimiz bebeğe tecavüz etmek istiyorum adlı başlıkları entrylere taşımadı.
hangimiz yaradanı... istiyorum diye başlık açmadı.
hangimiz ezanda masturbasyon yapmanın zevki diye konu açmadı. diye gider..
açılan başlıkların bazıları alenen suçtur. ve ağır cezai işlemleri vardır.
hangi reşit kişinin bu gibi başlıklar açtığını, biri anlamayanlara anlatsın.

edit: bu gibi başlıkları açmak için, bilinç altınızı kullanmayınız, bilinçli kalınız.
halbuki bütün sanat, bilim ve siyasal cevherlerin bulunduğu bir topluluktur.
biz hiç 31 çekmeyiz bir kere, hep kitap okur, sosyal aktivitelere katılır kalan zamanlarda dinlenir ara ara nete girer sonra uyuruz.

nette de uludagsozluk.com'a bakarız.
her entrye adam haklı beyler özet geç piç 12,5 falandım falan filan gibi cevaplar veren, kimseye bir şey öğretme ve anlatma çabasında olmayan bir yazar topluluğunun elbette beyin fonksiyonlarında ergenlik vardır.

şöyle düşünün siz hackerlara ya da virüs yapıcılarına size bir zararı dokunmadığında ne gözle bakıyorsunuz? sizin çok ihtiyacınızın olduğu bir anda bilgisayarınızı işinizi göremeyeceğiniz şekilde etkiledikleri zaman ne gözle bakıyorsunuz?
bu adamları övmek uzaktan hoş görünüyordur, ancak düşünün bir program yaptığınızı ve bu tip oluşumdan gelen birkaç kişinin hem programınızı hem de uğraşlarınızı alt üst ettiğini. bu durumda dahi inci sözlük harika yahu dermisiniz acaba?
o benim. inci sözlüğü ergen yuvası sanıyorum, ve embesilim. tabi, başlığın önümüze sunulma * şekline bağlı kalarak.

öncelikle merak ettiğim şey, 31 itmek ne demektir? ergence heralde.

biz bir de kuralsızlığı kıskanıyormuşuz. ulan*, diyerek lafa başlamak istiyorum affınıza sığınarak. liseli olmanın kanıtı işte burada başlıyor. kuralsızlık isteği lisede, "hocam bahçeye çıkalum yaağ maç yapacağz daa" cümlesiyle başlar, dersler 15 dk olsun istersiniz * * *, okul formasını sevmezler. al sana liseli işte.

hangi birimiz karının kıçına bakmadık ki, deniliyor. yalan söylemeye gerek yok, yolda yürürken karıların * kıçına bakmıyorum, ihtiyacım yok, liseli 31 ittirmeceli * dönemleri geçtik.

(bkz: liseli vardı ya ah o liseli)

ha bir de şu durum var, o kadar yazar birbirine piç diyor, ana avrat sövüyor, rahatsız da olmuyor hoşuna gidiyor. yani şurda bi liselinin suratına özet geç piç desem, oturur ağlar. klavye başında zevkli oluyor sanırım. şahsen kendime ne internet üzerinde ne de arkadaşlar arasında piç denmesini istemem. ergence bulurum bu davranışı.

yazardan ergenlere dipnot: tabi siz şu an benim bu yazdıklarımı kanıtlarcasına eksileyeceksiniz, çünkü aksini söyleyecek lafın yok. zaten olsaydı lisede olmazdınız, biz de geçtik bu yollardan. ha bu yazı eğer 2 sene sonra siz liseyi bitirdiğinizde yine burada olursa, bir de o zaman okuyun, belki artıya kayar eliniz, çünkü inci sözlükte geçirdiğiniz zarar ve de ziyan, irin yuvası kokulu günlerinizi hiç ama hiç özlemeyeceksiniz.

saygılar, piçler * *.
inci sözlüğün ergen yuvası olmadığını iddaa eden embesilden daha az embesildir.
halkımızın bir çoğunun düştüğü hatadır. ekşi yazarları akıllı taklidi yapan aptallarla doludur, inci ise aptal taklidi yapan zeki adamlarla doludur... hafta sonu tanıştığım ve inci'de yazar olan ve genetik mühendisliği üzerine master yapan bi abimizle tanıştım. ne iş yaptığımı zaten söylemiyorum.*
sadece ergenler küfür edermiş ve bütün suç ergenlerdeymiş gibi davranılmasını ön gören, iç güdüsel olarak bunu bir sözlüğü savunmak için yine bir sözlükte açıklama gereği duyan ve uludağ sözlükten daha çok inci sözlüğe ait olduğunu çok net anladığımız yazarın açıklaması.
örnek olarak gösterilen entry ve buradaki önerme seviye yükselmeyse, bu laflar seviyesi yüksek birisinden çıkıyorsa, zaten yükselmek istemem oraya. böyle iyi... biz de düşük zevkler ve aptalca düşüncelerde savrulup gidiyoruz efendim. felsefedir, tarihtir, kitaplardır, satrançtır bir yola girmişiz, haklısın. 31 örneğine gelince her 31 çeken sizler gibi küfre azmaya başlasalardı sonumuz nasıl olurdu bilmiyorum. Bunun seviyeden çok, '' bir sözlüğe gireyim de, hayatımdaki ezikliğimi bir kaç klavye cümlesiyle küfre vurayım'' ya da '' hayatımdan ettiğim küfürleri çıkarsan zaten 1 anlamlı cümle etmem ben, sözlükte de böyle takılayım madem'' alakası vardır. ama haklısın kardeş ya, biz senin seviyeye ulaşmayalım hiç.
inci sözlük embesil yuvasıdır sözünün kanıtlanması imkansız antitezidir.
adı üstünde embesildir işte, gariban ne bilsin ki onlarında kendisi gibi olduğunu.
nereden bilsin inci sözlük yazarlarının her birinin bir akademisyen olduğunu. yazık, acıyın bu embesil kardeşimize.
(bkz: ulu da daha çok ergen yoksa siksinler beni)
(bkz: özet geç piç)
ilk iki entrsi mantıklı geri kalan ise birbirlerine sövme amaçlı olmaktan çıkmayan sözlüktür. Geçen haftanın en beğenilen entry'ye baktığınızda ne demek istenildiği anlaşılır.

"Bana mantıklı bir entry gösterin, size hangi sözlük olduğunu söyleyeyim. Mantıksız ise o zaten inci sözlüktür." *
onlara ergen diyen olmadı. ergenleri bu kadar aşağılamak olmaz. orda yazan adamların çoğu akraba evliliğinden yaratılmış özürlü bireylerdir. suç onlarda değil akrabasıyla evlendirilen abaza babalarında ve annelerindedir.