bugün

kürdistan bayrağı yoktur. bez parçası vardır.
çoluğun çocuğun admin olması sonucu gerçekleşen eylemdir.
serkan'nın gerekli açıklamayı yapacağım dediği fotoğraftır.

' bu bayrak g.tünüze girsin der ' olay biter. zor birşey değil bu. admin bunlar, kurnaz olurlar.
öyle bir bayrak olmayacağı için, paçavra altında çekilmiş gereksiz fotoğraftır.
Çok fazla tepki alırsa o fotoyu caps yapıp, kırmızı alana, "tuvalet kağıdı bitmis panpa" gibi bişeyler yazar kurtulur. Lakin aslolan, yaptigin hareketin ardında durabilmektır. Tabi o göt yok serkan'da.
kürdistan diye bir devlet olmadığından dolayı öyle bir bayrakta yoktur.
Serkan ın mason olduğunu zaten biliyorduk. Bunun yanında pkk lı olduğunu da ispatlayan fotoğraftır.
kendisini faym yapan olaydır adına başlık acılması dahil gereksiz olaydır reklam .
çok çok sempatik gözüken bir fotodur.
küfretmeye değmez abukluktur.

adaların hayatı küfür.

felsefelerine uygun poz vermiş adiler.
kürt'seniz, asimile olmuşsanız veya kürt bile değilseniz; o bayrakla resminizin olması, tek kelime kürtçe konuşmanın bile pkk'cı olarak adledilebildiği bir ülkede bolca küfür alabilecek bir resimdir. serkan inci 25 mayıs 2013 tarihinde, incisözlük'ün "olan biten" adlı duyuru kısmında şöyle bir duyuru geçmiştir: 'ben ıraq a gidiyorum keninize iyi bakın'. yüksek ihtimal Kürdistan Bölgesel Yönetimi'ne ziyarette bulunmuştur. reklam amaçlı yapılmış olması kuvvetle muhtemeldir. lâkin, reklam amaçlı bile değilse özerk bir bölge ziyareti sonrası çekilen resimden yola çıkılarak pkk'lı olduğu sonucunu çıkarmak şizofreniteyle eşdeğerdir.
ayrıca bkz: http://tr.wikipedia.org/w...C3%B6lgesel_Y%C3%B6netimi
Her uzun saçlıyı aynı kişi sanmaktır. Benzerlik var mı? evet var.
amısına koyulması gereken admındır.
öyle bir bayrak yok
öyle bir dil yok
öyle bir millet yok
öyle bir ülke yok
he he götümüzden uydurduk bunları. kürdün varlığı ya da yokluğu ne ilgilendiriryor ki? korkunuz ilerde bağımsızlaşması mı? nedir alıp veremediğiniz söyleyin bana. küfürler, hakaretler diz boyu. başkalarını aşağılayarak kendinizi yükseltemessiniz.
eskiden inci sözlükte serkana edilen küfürleri çok ağır bulur, nedenini düşünürdüm. şimdi anladım bu küfürlerin kaynağını. adamlar haklıymış. selam olsun inci dağlarında ki gardaşlarıma.
ya bu fotoğraf gerçek mi lan.niye böyle bir şey yapsın.o insanların bizim topraklarımızı istediğini bilmiyor mu.
çok güzel popo silmeye bez olabilir. dikkat etsinde direği ile bi tarafına sokmasınlar. tipine köpek işiyesice.
o pkk bayrağı değil len barzaninin flaması. kuzey ırakta her yerde görürsün. pkk nın bayrağı yok zaten orak çekiçli örgüt amblemi var. olmayan şeyler üzerinden insanları linç etmeyelim. (bkz: dedeler)
(bkz: zürriyetini sikeyim)
açıklama yapacağım demişti konuyla ilgili lakin açıklama bulamadım.
inci sözlük kurucusu serkan inci'nin bez parçasıyla çektirdiği resimdir.
pkk bayrağı değil kuzey ırak kürdistan özerk yönetimi bayrağıdır.

http://tr.wikipedia.org/w...C3%B6lgesel_Y%C3%B6netimi

(bkz: cahillik)
sekan inci tarafını belli etmiştir, neyseki tüm sözlükler ateist değildir, uludağ sözlük kurucularının türk milliyetçisi olması gurur vericidir.
vatana ihanetin resmidir. kürdistan özerk yönetimi bayrağıysa da değişen bir şey yoktur.
hesapların kapatılmasına neden olmuştur. 100 bin kişi hesap kapatmış.

caps
https://www.facebook.com/...26&type=1&theater