bugün

duvara astım yazıyı, bakkala gittim geldim 7'den 70'e evdeki herkes kızlı erkekli kapanmış.
yalan hikaye.

dolar olmuş kaç TL bu devirde sıfır telefon alan mı var amk.
Her tesettürsüzün imansız olduğunu nerden çıkardınız.
Herkesin inancı kendi çapında.
ipnelere bak koskoca allah'ı sitiv cops'lq bir tutmuşlar...
Cep telefonu üreticisi firma kullanma kılavuzunda madem telefonun çizilmesinden ve kırılmasından endişe ediyor da neden paketin içerisine bir tane kılıf ve ekran koruyucu koymayı düşünememiş merak konusudur.

Peki siz bu hikayeyi dinledikten sonra ibret alıp örtünmek isteyen başı açık bacılarım ve türban taktığı halde çarşafa bürünmeye karar vermiş olanlar. ( Hatta şakayla örtünmek isteyen erkek kardeşlerim) Hiç düşünmezmisiniz ki, biz bu ülkede damacanaya hallenen insanlarla bir arada yaşadık ve yaşıyoruz. Oysa ki bu insanların tacizine karşı öncesinde damacana çizilmesin ve kırılmasın diye hiçbir üretici firmanın uyarısı olmamıştı. Demek ki başı açık kadının burda hiçbir bir günahı yok. Günah bakan gözlerde ve art niyetli olanlardadır.
Vay canina. Tanriyi umursamayan insanlari sonuna kadar reddeden her insani tesetture sokar bu.

Braavvvaa! Tebrikler mubarek kardesim.
Farketmiyor kardeş, yorumum hikaye üzerine. Ne kadar korursan koru yeni model gelince eskisinin pek değeri kalmıyor. insanlar kendi özgür ve hür iradeleriyle ne yapıp yapmadıklarına karar verebilmelidir. insanlar aile yapı ve bulundukları topluma göre uyum sağlarlar. Gelişmiş topluluklarda anlayışla karşılanırken, tutucu toplumlarda farklı olanlar dışlanabilirler. Yalnız bir orta kısım varki birbirlerine sosyal baskı ile sözde linkteki (ibretlik) basit hikayeler gibi insanlar ikna edilmeye çalısılıyor. Hikayeden’de bazılarımızın anlayacağı gibi ulaşılmak istenen hedefin zekasının telefon kılıfıyla bir tutulması. Ben bunun yanlış olduğunu söylediğimde ise “bir müslümanım diğerini uyarması gerek” gibi söylemler alıyorum. inanca saygım var ama buna deyil. Boşverin başkalarını ikna etmeyi önce kendiniz ikna olun.
bak arkadaşım sana söylüyorum. ben 35 yaşındayım ve hala annemle yaşıyorum. hayatım boyunca hiç çalışmadım ben. liseyi 7 yılda bitirdim. annemim emekli maaşıyla geçiniyoruz ve ben sürekli burdayım. 120 kiloyum belki merak ediyorsundur. bu cüsseme rağmen hayatımda hiç kavgaya girmedim. yumruk nasıl atılır bilmem bile. ama sen arkadaşım sen bu uyuyan devi uyandırdın. açtığın bu sik kafalı başlıklarla beni çıldırttın günlerdir. sen nasıl bir huur çocuğusun ki sen, ben hayatımda ilk kez kendi başıma alışveriş yaptım dışarı çıkıp. silah dükkanına gidip annemden çaldığım parayla pompalı tüfek aldım. ve senin o pislik dolu beynini patlatmak için sabırsızlanıyorum. ip adresinden ev adresine ulaştım ve senin hayatını sikmeye geliyorum. bekle amın feryadı bekle beni. g-e-l-i-y-o-r-u-m!
görsel

ibretlik hikaye, hemen tesettüre girmeye neden paylaşım.

görsel
(bkz: yobaz ve zeka)
Tipik tengir tengur tangur başlığı.
Başka başlığa da gelir duyar kasar Müslümanım yav ben.
Yapppraaam yersen.
Sübhanallah hemen çarşafa girip tesettürsüzleri kafir ilan etmeliyim.
baba burada kızına kılıfın faydalarını anlatmaya çalışmış. doğru anlayın be ya !

tesettürle ilgili değil. tengir şunu doğru anlatsana insanlara.
görsel
Aydınlandık.
tesettür tesettür diye sabah akam sallayanlara suudi arabistan devler tv' sinden 1-2 foto bırakalım.
bizim muhteremlere kapak olsun.

görsel
görsel
görsel
Şuan biz ailece kadın-erkek çoluk çocuk kapandık.

Müthiş bir hikaye...
inandım ve örtündüm. teşekkürler.
görsel
kapanmak ne direkt kendimi ambalajlamama sebep olmuştur.

görsel

erkeğim bir de düşün kadınlar ne haldedir..
sorulmayanı soralım: hangi şerefsizden neyi koruyorsunuz ?

ve o şerefsiz, şerefsizse tank' da giysen senin koruduğunu " elinden " alır.

o nedenle bez, çaput tüketmeyin, şerefsizliği tüketin.
imana gelip ibret alan çıksın kasıyor.
er kişi olmama rağmen kendimi zühre mağazasında buldum.

bu nasıl bir hikayedir ya, of çok kötüyüm.
an itibarıyla tesettüre girmeye karar vermemi sağlayan ibretlik hikayedir. erkeğim falan ama bu hikayeden sonra türban takmadan gezemem artık.
" dur hemen başıma bir şeyler alayım " dedirtti. allahu akbar !

artık paçalı don giyiyorum.
görsel
ibret aldım.
şaka maka haklı olan babadır. aynı zamanda -de, -da'yı da yazamayan babadır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar