Sözlükte yılmaz Güney'e laf söyleyenlerin ne diyeceğini merak ettiğim olay.

Bir imamoğlu karşıtı olarak benim için bir sorun yok da siz ne diyeceksiniz acaba?

Kültür bakanlığı anınca laf söyleyip buna laf söylemeyecek misiniz?

https://twitter.com/ekrem.../1179053164332494849?s=19

Not: başlık 50 karakter sınırına takıldığı için kesme işareti kullanılmamıştır.
kültür bakanlığı da en son bu ay ölüm yıldönümü adıyla anmıştı.
iki elini arkada birleştirip ziyaret etmiş...
ekrek zafere giden her yolu mübah saydığı için yadırganmaması gereken mevzudur.

keşke şu cb olsa da ülkenin batışını hep birlikte izlesek.
işin gerçeği öngörü; pkk yanlısı kürtlere oynuyor.

üzüldüğüm taraf;

chplilerin bu ve bunların alayının yaptığı her şeyi sorgusuz sualsiz kabul ediyor olması.
Cumhurbaşkanı adayı olarak imamoğlu balonunu görmek istemediğimi belirten ve yılmaz güney denen katilden de gram hazzetmeyen şahsımı ilgilendirmeyen durumdur.
kürtler akp'ye oy vermiyor diye bütün bunlar, gülüyorum sadece acınacak halinize. hdpliler akp'ye oy verse en muktadir vatandaş olursu sizin gözünüzde.
Ülkemizin sinema tarihinde çok önemli rolü olan bir sanatçıyı ziyaret etmesi çok normal.
Biri de lafı değiştirerek kürtler akpye oy vermiyor diye bunlar yazmış. Ben ilk entrydeki soruya cevap göremedim. Yılmaz güneye laf söyleyen kişiler Ekrem yılmazcı olunca nasıl bugtan kurtulacak halen biri aydınlatmamış bizi.
bu adamın yapmayacağı şey yoktur. bir menderes'e, bir türkeş'e, bir yılmaz güney'e gidecek kadar esneyebiliyor.
pkk sempatizanlarına msj yolluyor.
Etsin yahu ne olacak.
Devlet memurunun katili olan birine yapılan ziyarettir.
ulan bu ülkenin bakanlığı bile andı, sesiniz ekreme mi çıkıyor?
Ah şu cehape. Kılışdaroğlu’da zamanında şöyle bir şey demişti. Yılmaz Güney'in fikirlerine kulak verilseydi Türkiye farklı bir yerde olurdu. Aa bi dk bunu reis söylemişti. Eksile hemen eksile.
Bunlarda pkklılardan oy alacağım diye pkklı oldu.