Nasıl olmadı, her şey çok güzel, temmuzda yağmur yağdıran başkandır kendisi, bereketiyle gelmiştir. Kudurun. imamoğlu olmasa içmeye su bulamaZsınız. Cenabet gezer banyo bile yapamazSınız. Kudurdunuz mu hüloğğğğ.
imamoğlunun elinde 25 yıllık rant şehrini, dahası kurtlar sofrasına dönmüş ülkeyi ay içinde okus pokuslayacak sihirli değnek var zaten amk.
istanbuldaki tüm fiyatları da imamoğlu belirliyor zaten.
sen ne zaman adama saldırıyor adamın oyu artıyor.

oldu olmadıdır.
Herif ısrarla ben bu işte yokum, DNA'mda çalışma kodu yok, bana umut bağlamayın diye adeta feryat figan ediyor. Fakat gözlerini ve algılarını gerçekliğe tamamen kapatmış şizofren kitle, herife hak etmediği anlamlar ve ünvanlar yükleyerek desteklemeye devam ediyor.
Aktrol maltrol işbirliği sunar.
ya çaktırmaa, güzel olacak işte..
Akp’ nin fetöcü belediye başkanlarının bıraktığı çöplüğü temizlemekle meşgul. Onları bi temizlesin sonra göt olursunuz.
Dolar olmuş 8 TL. imamoğlunun gözüne bakıyorlar bir hata yapsa da eleştirsek diye. Güç şarhoşluğu başka birşey değil.
Sistem böyledir önce söylediklerini yapan bir adam gelir sonra herkesin öyle olacağını sanarlar. Yahu şaka gibi ki değişiklik olsun diye oy veren insanlar var istanbul da.
O kadar metro hattını baban mı yapıyor. Keşke il meclisinde de şaibe! Olsaydı da onlarda yeniden seçilseydi. Daha hızlı olurdu hizmet.
yüzleşilmesi gereken gerçek.

yaşım 40'a dayandı, bu şehrin nurettin sözen belediye başkanlığını da, RTE belediye başkanlığını da, ali müfit gürtuna, kadir topbaş ve mevlüt uysal belediye başkanlıklarını da tecrübe ettim. açık ve net, tüm siyasi fikirlerden, fraksiyonlardan bağımsız olarak belirmem gerekiyor ki, istanbul'un şu son 30 yılı içinde, en kötü yönetildiği dönemi de tecrübe etmiş oldum. sadece 2 yılda koskoca belediyenin düştüğü hal içler acısı. yazık verilen o kadar emeğe.

belliydi böyle olacağı da işte... hdp bir sonraki seçimlerde umarım bir aday çıkarır da, hdp seçmeni başka partilere oy kiralamaz, mevcut başkan gibi yönetim becerisine sahip olmayan kimseler, ibb gibi çalışma ve yönetim becerisi gerektiren bir makama gelmez.

edit: koyun kitle, bu kadar rezalete rağmen hala savunacak bir şey bulup, alkışlayan yar.. pardon yaprak kafalılıktan ne zaman vazgeçip de hakikati görecek gerçekten merak içinde bekliyoruz. hayırlısı. bu kitlede gelişim, eleştiri vs. potansiyeli olmadığı için gerçi boşa bekliyoruz ama... sonuçta liderliğini kılıçdaroğlu'nun yaptığı bir güruhtan bahsediyoruz.
gerçekten çok kötü oldu akp ve beslemeleri için.

not: birileri ibb kesesinden ok atamayınca insan ister istemez üzülüyor.
ne var yani 2-3 ok daha atsaydı... ibb çökermiydi... yani...
para bilal'e akmayınca yalamaları her şeye söylenir oldu.
Akp’den devralınan belediye, sürekli siyasi çekişmeler, akp ve mhp grubunun her şeye taş koyması, pandemi, sizin gibi padişahım çok yaşa tipi halk.
Hizmet yaptırmayacakları belliydi ama bu derece “Ermenistan yönetiyor gibi” düşmanca davranmak akp’ye yakışırdı.
Recep tayip reis, Ekrem imamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu ve Mansur yavaş’a kurduğu baskının 100 de 1 ini Yunanistan’a kurabilseydi, Kıbrıs’ta barış sağlanmıştı.

Adamın tek derdi muhalefet!
Çünkü fena halde suça karıştılar.
iktidardan indikleri anda mahkemeler ak parti suçluları için çalışacak.
kimine güzel gelen şey kimine gelmeyebilir. ibb nin kasasının hortumlanması bana güzel gelmiyordu şahsen. şu an paralar birilerine gitmiyor ohh ohh, paralar birilerine gitmiyor ohhh. diyorum kendi kendime.
Ben istanbul'da oturmuyor ama burda adam istanbul'dakinden çok gündem oldu mq hergün facede Reis Osmanlı torunları gibi gruplarda adamı habire paylaşıyorlar seçimi kazandığı zaman eski dspli dedeme:"Zafer kazandık dede" demiştim üzgün üzgün yüzüme baktı aramaları anlamış değilim dspli adam bile bunun almasını istemiyorsa kim buna oy attı?
hahaha. 800 bin oyun acısını çıkaramayanlar yine ağlama duvarına çevirmiş başlığı.

rantı gidenler, maması kesilenler, yine inim inim inlemeye başlamış konu altında.

adam çatır çatır hizmet de ediyor, icraat de yapıyor. tabii engellenmezse;
* kreş açacak, engelleniyor.
* halk ekmek büfesi açacak, engelleniyor.
* duran metroları bitirecek, kaynak verilmiyor, engelleniyor.
* sosyal yardım yapacak, hesaplarına el konuyor.

say say bitmez. bir de utanmadan gelmişler nefret kusuyorlar burada.

istediğiniz kadar delirin. istanbul artık chp de.
böyle olacağı belliydi adamın tipinde karadenizli şark kurnazlığı var.
halihazırdaki israf hükümeti türkiyeyi öyle bir dış borç batağına soktu ki, türkiye bundan ancak yarı sömürge olarak çıkar.
ne bekliyordun ki.
https://twitter.com/__Iaz.../1410313128815046658?s=20..
yoo her sey çok güzel. size öyle geliyor.
istanbul'da belediyenin kapsama alanına giren herşey çok güzel.
kendiniz aday olaydınız,

kazanıp başkan da olaydınız

ve

daha iyisini yapsaydınız

elinizi tutan mı oldu ?

görsel

al bak bu şabalak

avel avel konuşup

oyunun çalındığını iddia ediyordu

ekrem reyizden 800 000 şamarı yiyince

çareyi topuklayıp ortadan kaybolmak da buldu.

o gün, bu gün ortalıkta yok.