bugün

her ne kadar amacı güzel olması lazım olsa da şuan değil resmen açıkta kalan öğrencilere zoraki bir imam hatip lisesine başvurması gerekiyor. özgür düşünceye aykırı.
beyin yıkama yağlama. sömürüye hazır savunmasız bir toplum vol birdir.
1980 sonrasında sayıları artan ve mezun olanların çok azının gerçek imamlık mesleğini yaptığı, dünyada benzeri olmayan devlet liseleridir. son yıllarda imam hatip mezunu olmak, kamu görevlerinde yükselmek için bir zorunluluk haline gelmiştir.
Avrupada da halen bulunan dini okullardan daha serbest din egitimide veren liselerdir. Avrupanin da din okullari var hala. Yatili ve aileyi 3 senede bir gormenize izin veriliyor. imam hatipe bok atmayin bu konuda yok osmanliymis medreseymis. Kimyaya fizige de onem verilirse tadindan yenmez islama mensup kisiler icin.
utanç durumdur.
imam hatip muzunuyum ve bununla gurur duyuyorum. Asil utanc kaynagi olan sizin gibi leşlerin hala bu dunyada oksijen israfina sebep olmasidir
imam hatipliler diye normal liselilerden farklari var sanmayn. Var mi bilmiyorum gerci. Bilen varsa anlatsin.
düşük iq lu gençlerin gittiği okul.
zamanında gitmek istediğim liselerdir. ama babam meslek lisesine göndermişti. ee yani iyi yapmış adam. ama düşünmüyor da değilim. hani gitseydim daha mı farklı olurdu diye,çünkü torpil falan dönüyormuş. belki iyi bir mevkide olurdum.
Hayatımı karartan lisedir. Yanlış anlaşılmasın imam hatipte okumadım. Evimin karşısında kız meslek lisesi vardı bir zamanlar. Ve imam hatip lisesine dönüştü. Şimdi badem bıyıklıları görmekten ciğerim soldu. Devlet bize bakmıyor.
şakirt lisesi.
zaman kaybı olan mekanlardır.

yazık gerçekten yazık. .
Bir mezun olarak diyorum ki kapatın gitsin. islamla alakasız kim varsa orda toplanmış. Cahil ve yobaz.
imam hatipler kapatılsın.
Çocuğum olsa buraya yollayacağıma sanayiye yollardım.

Daha çok doğru şey öğrenir.
içinden asla imam çıkmayan lise.
malum orada okuyanlar gerçekten ateist olmaya kadar gidiyorlar.
duydukları herşeyi, öğrendikleri arapça ile sorgulayınca cevapları buluyorlar.
sonrasında da liseden üniversiteye başka bölümleri kazanıp geliyorlar.
Dün açıköğretim sınavına girdiğim bir tanesini her yeri imam hatip liseleriyle doldurdukları için zar zor bulduğumdur. Az daha sınavı kaçıracaktım ve ilk sınavlardan zaten geçer not almışken 1 seneme mal olacaktı benim. Ayrıca bir trajikomik olay daha tuvalet kapısının biraz yan tarafında temizlik imandandır yazıyor ve tuvalete girince sabun borularının içinde sabun YOK.
doğru düzgün bir şey anlatmayıp yalnızca çocukları korku dolu bir hayata mahkum eden yerler.

http://www.youtube.com/watch?v=OzPIZTuoYxk

taşak geçer gibi tüketiyor onları ve de sınavlarda hep en sondalar.
(bkz: Kapatılsın)
kapatılmalıdır.
Ya imam hatip lisesini kapatmıyorlar öğretmen liselerini kapatıyorlar. Muhafazakar bir ailede de yetişsem bunu anlamıyorum. Eşitlik istiyosan hepsini aynı yap dicemde Tayyipcim şimdi hepsini ihl yapar falan. Ayh sinirlendim.
Imam hatipler kapatılsın diyen o...cocugudur bi kere bu net. Sen ordaki egitimin yetersiz olduğu icin kapanmasini istemiyorsun onu geç. Kimse zaten egitimi cok iyi diye gondermiyor imam hatipe puani yeten anadolu lisesine gidiyor yetmeyen düz liseye ama düz liseleri bitirdiler çünkü düz liseye gidip serserilik yapacagina dini öğrensin amacı guden bir kurum haline geldi.
(bkz: kapatılsın)
Abazaların doluştuğu lise bu liseye giden öğrencilerin bir bok olmayacağını bilen islamcı aileler bari iki üç sure okusun da öbür dünyayı kurtarsın diyerek çocukların bu okullara kaydettirir .
Geleceğin Cumhurbaşkanı başbakanı bakanlarını yetiştiren okullardır. Ergenler uzaktan bok atarlar ancak. Evet.