bugün

bir çok şey ama en başta (bkz: taciz) geliyor, böyle düşündürtenler utansın tabi...
(bkz: zombi).
(bkz: the walking dead).
Imam hatip denildiğinde aklınıza ben gelmiyorsam, size hiçbir şey öğretememişim demektir.
indirilen din eğitimi değil de uydurulan dinin eğitimi veriliyor.
(bkz: uydurulan din)
eskiden çalışkan ama önleri kesilen abiler ablalar gelirdi, şimdi sınıflandıramıyorum bile
Geleceğimizin karanlığı.
(bkz: pedofili)
sümeyye, rümaysa, mustafa ceceli
hazır aklımıza gelmişken kapatalım bence.
Kapatılsın.
Kapatılmasını isteyen insanlar.
boğaziçi üniversitesinin ismini değiştirip imam hatip üniversitesi koymak. bir sakıncası yok. orta okulda din dersi vardı. din dersi okuduk yobaz olmadık. tüm dersler varsa, imam hatip olmuş pek bir önemi yok. isim önemli değil önemli olan iyi ders almak.
Sistemin dini kontrol etmek için açmış olduğu okullar. Kemalistler bundan bile korkuyorlar.
koreli erkekler ve sümeyyeler. (bkz: amin ecmain)
Nihat Hatipoğlu.
Yanakları tertemiz ama dudağında kapkara pis bıyıklı kekolar.
Bakıyorumda burada küçük bi grup var, herbiri imamhatip hakkında ezberlediği cümleleri(laf soktuğunu sanarak tabi)o inanılmaz gıcık etme arzusuyla yazıyor. Birbirinizi oylamayıda unutmayın sakın bak sizi lanet olasılar. Sözlükte arkanız alev alırken, okullar imamhatibe çevrile duruyor, bundanda haberiniz ola(zaten var). Hadi yangın çıkmadan.
bursa'daki imam hatip liselerinden birisinin bahçesinde bir oğlan kızın ağzına vermiş. kaval çaldırıyordu. 7-8 sene geçti üzerinden. hala bu görüntü geliyor aklıma.
Maalesef ki mezun olduğum okul bana mescitten dolup taşan kalabalık için koridorlara hasır serdirip 450 kişiyle yapılan ibadeti hatırlatır, kötü olan ise cuma günü okuldan dışarı çıkmak yasaktı öğle arası, erkekler okulda kalmalıydı, başka camilere gitmemeliydi, çünkü okuldan çıkarlarsa başka cami olmayacak öğrencinin ziyaret ettiği yer. Böyle der yönetim, okul yönetimi.
kapatılması, söyleye söyleye bilinç altımıza işlettiler.
oğlancılar.
aileler tarafından "bu çocuk okumaz" diye nitelendirilen çocukların gönderildiği alternatif eğitim kurumu.
uydurulan din.

(bkz: uydurulan din)
(bkz: gerçek din)
(bkz: mehmet okuyan)
(bkz: caner taslaman)
Rümeysa ve Büşra'nın twitter profillerinde ki " kun feyekün " sloganı.
(bkz: mide bulantısı)