bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Sanalda laf sallamak kolaydır. Saçma sapan fikir ve sözlerinizi entry lere intikal ettirmeyin. Ne biliyorsan yaz geç.
    1 -1 ... kirmizi maydonoz
  2. 2.
    Bu arada yukardiler entrylerini silmiş islamiyet kahramani olan bir zat hakkında saçma sapan akılsızca yaptığınız yorumlarla kirletmeyin bu başlakıklari hadi naş.
    ... kirmizi maydonoz
  3. 3.
    Bu arada yukardiler entrylerini silmiş islamiyet kahramani olan bir zat hakkında saçma sapan akılsızca yaptığınız yorumlarla kirletmeyin bu başlıklari hadi naş.
    ... kirmizi maydonoz
  4. 4.
    (bkz: gazali)
    ... kepler22b
  5. 5.
    ihyayı ulumuddin kitabı dünyanın en çok diline çevrilmiş olan islam alimi ve felsefeci.
    1 ... sosyopatt sosyolog
  6. 6.
    ışid zihniyetinin öncülüdür.
    1 -3 ... david addison
  7. 7.
    islamda Kıyas-ı Fukahalık bir şey kalmadığını, her şeyin icmalarda yazıldığını söyleyerek zaten az düşünen müslümanların koyunlaşmasına yardımcı olmuş bir islam düşünürüdür.
    2 -2 ... nemrutunkizi
  8. 8.
    "islam da sorgulama yoktur","matematik şeytan işidir" diyen zat. 1000 yıl bilim ve sanatçı şekillendiren islam coğrafyasını bunlar bitirdi.

said nursi adlı zatın da fikir babasıdır.al birini vur ötekine.
    3 -5 ... bugun variz yarin yokuz
  9. 9.
    Yolundan gittiğini söyleyen tarikatler de " din akıl işi değildir, nakil işidir " görüşünün çıkmasına vesile olduğu düşünülen zat. Ama bunu söyleyenler varya! Münferit meselelerinde akılı yemin ediyorum satranç oyunu oynar gibi beyinlerinde kurgularlar. Hayatta yoksulluk ve fukaralık çekmezler. Zahmetsiz ve kolay erişilebilir bir rızka sahiplerdir. itirazı olan varsa özelden zevkle konuşurum.
    3 -1 ... malazgirt40
  10. 10.
    yalan yanlis sapik supuk yazmis onune gelen ne said nursisi lan keko. said nursinin hocasi demis ya. allah sizleri islah etsin akildan bahsetmissiniz ama sizde olmayan biseyden bahsetmissiniz. eziksiniz ayar oldum arastirin okuyun lan biraz. imam gazali gibi buyuk bir alime neler giydirmissiniz yazik yemin ediyorum yazik iftiralarla kotulemissiniz birde.
    1 ... rapidblood