1. 1.
  Sanalda laf sallamak kolaydır. Saçma sapan fikir ve sözlerinizi entry lere intikal ettirmeyin. Ne biliyorsan yaz geç.
  1 -1 ... kirmizi maydonoz
 2. 2.
  Bu arada yukardiler entrylerini silmiş islamiyet kahramani olan bir zat hakkında saçma sapan akılsızca yaptığınız yorumlarla kirletmeyin bu başlakıklari hadi naş.
  ... kirmizi maydonoz
 3. 3.
  Bu arada yukardiler entrylerini silmiş islamiyet kahramani olan bir zat hakkında saçma sapan akılsızca yaptığınız yorumlarla kirletmeyin bu başlıklari hadi naş.
  ... kirmizi maydonoz
 4. 4.
  (bkz: gazali)
  ... huni kolisi
 5. 5.
  ihyayı ulumuddin kitabı dünyanın en çok diline çevrilmiş olan islam alimi ve felsefeci.
  1 ... ibn khaldun
 6. 6.
  ışid zihniyetinin öncülüdür.
  2 -4 ... david addison
 7. 7.
  islamda Kıyas-ı Fukahalık bir şey kalmadığını, her şeyin icmalarda yazıldığını söyleyerek zaten az düşünen müslümanların koyunlaşmasına yardımcı olmuş bir islam düşünürüdür.
  2 -2 ... nemrutunkizi
 8. 8.
  Yolundan gittiğini söyleyen tarikatler de " din akıl işi değildir, nakil işidir " görüşünün çıkmasına vesile olduğu düşünülen zat. Ama bunu söyleyenler varya! Münferit meselelerinde akılı yemin ediyorum satranç oyunu oynar gibi beyinlerinde kurgularlar. Hayatta yoksulluk ve fukaralık çekmezler. Zahmetsiz ve kolay erişilebilir bir rızka sahiplerdir. itirazı olan varsa özelden zevkle konuşurum.
  3 -1 ... malazgirt40
 9. 9.
  yalan yanlis sapik supuk yazmis onune gelen ne said nursisi lan keko. said nursinin hocasi demis ya. allah sizleri islah etsin akildan bahsetmissiniz ama sizde olmayan biseyden bahsetmissiniz. eziksiniz ayar oldum arastirin okuyun lan biraz. imam gazali gibi buyuk bir alime neler giydirmissiniz yazik yemin ediyorum yazik iftiralarla kotulemissiniz birde.
  1 ... rapidblood
 10. 10.
  El ihya eseriyle Islam dunyasinda felsefe tasavvuf ahlak ve mantik ilimlerini birlestirmis, mantik ilmini islama uyarlamis,ahlak felsefesinde otorite olan suan sinavda sorumluluk alanim oldugu icin hakkinda bir seyler bilmek zorunda oldugum islam alimidir.
  ... formasyon yolcusu