1. 1.
    Etrafta fazlasıyla reklamı çıkan grup. 12 kızgın adam uyarlaması videolarını klasik akp seçmeni ağzıyla yapmaları klasik olması sebebiyle biraz itici geldi fakat güzel bir nokta var filmi izleyenler bilir ön yargı. Gençler yaşadıkları şeylerden dolayı şu anda hızlı ve aceleci karar veriyor, bir grup insana acımasızca koyun ve diğerlerini söylemek dahi istemediğim yorumlar yapıyorlar kitlesel olarak. Bir uygun zamanlarında yer değiştirip düşünmelerini istiyorum, hiç değilse denemiş olun bu her insan için içinde bulunduğu her konumda gerekli olan bi durum. Bunu kesinlikle yapmam ya da ne düşünecekmişim diyecek insanlar olacaktır ki bunu gözlemlerime göre akp seçmeninin ileri yaşlı olanlarında görüyoruz ama muhalif diye adlandırılan halkım seçmeninin yurdumun gençliğinde daha fazla görüyoruz.

    Güzel seçimler diliyorum türkiye kazansın, halk her ne durumda olursa olsun bir olduğunu unutmasın. Baştakiler ne yaparsa yapsın biz kendimizden sorumluyuz, halk her zaman devletin sahibidir. Biz nasıl olmak istersek öyle oluruz ister dışarıdan isterse de içeride suçladığımız a veya b partileri grupları bizi bölmeye çalışsın biz bölünmeyeceğiz.

    Edit (ekleme):bu entryi girme sebebimi yazmayı unutmuşum tamam diyenleri saldırgan gösteriyorlar derken sert entryler giren ekşi sözlük yazarlarını gördüm onun üstüne geldim. Siyasetçiler birbirlerine sert davransınlar olsun biz sakin olalım kırmayalım birbirimizi.
    ... gomlek5lira