bugün

(bkz: eti brownie)
akide şekeri ile gidilmesi değişik sonuçlara mahal verebilecek buluşmadır.**
eski sevgilinin çerçeveletilmiş fotoğrafı.*
(bkz: yüzde yüz çalışıyor)
sadece bir kağıt yeterli. içinde onu anlatan soft yazılar.
(bkz: ilk öpücük) b
(bkz: bi biskrem versem)
bir tane gül fiyakalı olur.
unutamayacağı bir öpücük ve üstüne tam oturacak güzel bir t lacoste.
kesinlikle ilk buluşmada sevgiliye hediye mediye alınmaz çünkü daha sevgili adayıdır sevgili bile olmamıştır. kıza hemen yavşamış gibi olursun.
hediye götürmeye gerek yok. zaten ben kendim ona en büyük hediyeyim. (pehpehpeh...) .
sıcak bir gülümseme, içtenlikle yapılan sohbet. ilk buluşmada hediye değişim kartıyla gelen sevgiliye önce o kart sokulur, sonra da geldiği yere gönderilir.

(bkz: normal etek)
2 kelimeden oluşan seni seviyorum yeter.*
ilk buluşmada hediye verilmeyerek en güzel kıyak yapılabilir mesela.
abartılı olmayan bir papatya buketi fena olmaz aslında.
iki tane ayva. biri sevgiliye biri kendine.
ilk buluşma ise nasıl bir sevgili olduğunu anlayamadığım sevgiliye ilk buluşmada kalbini götür yeter.
ilk buluşmada ne seni seviyorum denir nede herhangi bir hediye götürülür. Götürülemez yemez yani.
bir tutam huzur ve olabildiğince masumiyet....
samimi olmak.
bulusmaya gidip sevgiliyi ekmediysem en guzel hediyedir kanimca.
hiç bir şeye gerek yok. sevgi dolu bir bakış yeter. illa ki hediye istiyorsan onu sevdiğini söyle. dünya üzerinde sevgiden daha değerli hediye yok. çünkü sadece sevgiyi para verip alamazsın.
meyve suyu. (sonra ilk diye saklar belki.)
ilk buluşmada sevgili olacağınıza eminseniz alın hediyeyi tersi durumda götünüze kaçan liralara üzülürsünüz...
ilk buluşmanın heyecanı yeter be güzelim hediyeyi ne yapsın sevgilin derler adama. gereksizdir hediyeler, sen ona sevgini dolu dolu hissettir bu yeterli olacaktır. illa ki bir şey olsun diyorsun da ikinizi hatırlatacak sembolik şeyler tercih edilebilir.
çikolata vb birşey verirseniz onun paketini alıp saklıyorlar bok varmış sonra sana gösteriyorlar hep oyun bunlar.*