bugün

Ona sımsıkı sarılacagım bulusmadır. Kokusunu ıcıne cekecegım.
tüm türkiyenin belediye işçileri reyhanlıya geldiği için olan olaydır.
daha yaşanmamıştır.

yaşanacaktı da, odtülüler olay çıkardı amk, gelemedi kız.

neyse.
mutlak suretle kişide yüksek heyecan oluşturan durumdur.* sayısı önemli değildir bunun. her ilk buluşma da kişinin içi kıpır kıpır olur, kimi zaman kontrolü zor olur. tabi bu ilk buluşma karşı cins ile ilgili olan buluşmadır. * *
kız içinde erkek içinde önemlidir. heyecanlanmadığınız sürece sorun yoktur. heyecanlandığınız anda her şey birbirine girer.
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
Çekingelik diz boyudur.
Heyecanla beklenendir.Bulusmaya saatler kala elinin ayaginin titremesi,basinin donmesidir.Gorunce ne yapacagini bilmeyip sacmalamaktan korkmaktir.Gorunusun de biraz onem tasidigi ,beraberlige adim atma konusunda onemlidir. (bkz: tirnaklar disler)
karnımın ağrımasına ve ellerimin titremesine neden olan buluşmaydı. Bana doğru yaklaştığını gördüğümde yanıma gelince merhaba desem mi demesem mi diye düşünmüştüm. O derece heyecanlıydım. şimdi düşününce ise ayrıntıları unutulmuş küçücük bir andan ibaret.
12 buçuk saat sonra vuku bulacak olandır.
kızı ciğerciye götürcem. vakit kalırsa bi de kadayıfa. en az 40 lira kilitlendi. neden bilmiyorum pek bi heyecan yok. tek soru işareti elini tutmak için hamle yapsam mı yapmasam mı.
Ne yapamacağını bilememektir,ne giysem,ne konuşucam sorularını beraberinde getirir.
katiyen uyulmaması gereken buluşma. uyumayın, yapmayın bakın siz uyursanız buluşma biter. *
Elim ayağıma dolaşıyor, titriyorum, kelimeler birbirine giriyor, karşımdaki hatunun gözlerine bakamıyorum. Evet benim gibiler yok artık.
bazısı ''bitse de gitsek'' modunda geçerken, bazısı da ertesi gün bile yüzündeki tebessümün sebebidir.
bazen komik anılar barındırır. nette tanışıp telefonla tarif ettiğim buluşma yerine gittiğimde tam tarif ettiğm noktada duran bir barzoyu ben sanıp dönüp gitmiş. az kalsın barzo bedavadan manita sahibi olacaktı diye gülüşürüz hep bunu anınca.
bu olayın öncesinde arkadaş çevresinden tavsiye ve taktik almanın sınırları zorlanır. internette ne kadar yazı varsa okunur, değerlendirilir. çok büyük derttir, çok.
sesin titrer (çaktırma), elin titrer (bir şeye dokunma belli olmasın), ayağın titrer (bunu kimse anlamaz bu iyi), kalbin titrer (bu da aşk)

ilk buluşma böyledir işte.
Stres sebebidir. Direk ikinci buluşmadan başlamaktır mantıklı olan.
konulu alıp başını gitmiş başlık türevleri şu sıralar sol frameyi viran eylemektedir. bir yerden sonra hay sokayım buluşmanıza dedirtir.
ilk yiyisme icin temeldir, alt yapidir.
telefonun önemini bir kez daha hatırlatır. telefon size zaman kazandırır lütfen telefon kullanın ve ilk buluşmada zamandan kazanın.
ilk buluşmada beraber kahvaltı yaptığınız ama kahvaltısından hiç bir şey yemeyen hatuna " bir sürü para verdim bunlara yesene" denilmemesi gerekir.
korku filmine gidin. bilimsel açıklaması da var;

http://fotogaleri.gazetev...u/33590/15/zincirgalerisi
heyecanla beklenen, iple çekilen. bi an önce olması ümit edilen.
Acaba ne gıysem ne desem tokalassam mı yoksa ondan mı bı hamle beklesem nasıl makyaj yapsam ne sıparıs versem gıbı dusuncelerın kafanda bı hafta oncesınden yer edınmesını saglayan olaydır .