bugün

unutulmaz olandır. fakat zamanla her şeyi unuttuğumuz gibi onuda unutabiliyoruz. hatırladığımızda ise sadece ufak bir tebessüm ve keşke demek geliyor içinden.
18 yaşında meydana gelmiş hadisedir.
ilk aşk demek, keşkelerle dolu bir yığın cümle demektir. Aynı zamanda o masumluk, saflık bir daha hiç bir aşkta bulunmayacaktır. Başkadır ilk aşklar...
4 yıllık bir aranın ardından tekrar geri döndüğüm ve tekrardan yaşamaya çalıştığım duygunun ilk adı.
ilk aşk mükemmel olsaydı son aşk olurdu, en güzel olan aşk son aşktır
platoniktir, yıllar sonra d&r'da gördüğümde avuçlarımın terlemesine neden olandır. arkasından utangaçlığını skiyim ne diye konuşmadın dedirtendir, pişmanlıktır.
(bkz: yalnızım sözlük)
platonik ise kötü bir tecrübedir.
bir ilişki yaşanacaksa o süre zarfında yaşanmalıdır. bilmemkaçyıl(5) sonrasında duyguların tekrar depreşmesiyle başlanan ilişki eski aşkının tadını vermez. ilk günler uçarsınız sonra ben aslında sevmiyorum diye düşünürsünüz. bırakın ilk aşk olarak kalsın,devamı gelmesin.
samimi ve içtendir. ilk aşkını yıllar sonra gördüğünde kendinden bile iğrenebilirsin. zira küçükken çok güzel görünenler, büyüdüklerinde bir sikime benzemeyebiliyorlar.
insanı en savunmasın en masum anında yakalayan aşktır. Genellikle çoğu insan en büyük acılarını da en büyük mutluluklarını da bu aşkla yaşar. Çoğu kedi gibi masum insan bu ilişki bittikten sonra aslan gibi hırçın ve yırtıcı kesilir. Ve asla bir daha böyle aşık olamazsınız.
unutulmazdır.
yaşanan yaşa göre adamınmınakoyması oranı yüksek aşktır.
yağmurlu akşamlarda akla gelendir.
içerik bulunamadı.
unutulmayan ve muhtemelen unutulmayacak olan ilk ve bana göre en şiddetli aşktır.
http://www.youtube.com/watch?v=v-Vy5u7nzq0 çok güzel bir flört şarkısıdır.

yıllar geçmiş ama unutmadım seni asırlar geçse unutmam.

ayrıca ilkler özeldir.
gönülde gizli bir sığınaktır, kimileri içinse bir mabed, dua makamı. her kafan karıştığında bakışın bulandığında fikrin şaştığında aklının taşları yerinden oynadığında ararsın onu. özlersin gözlersin. hayatın her keşmekeşiyle haşır neşir olduğunda her karmaşıklığında o ilk duyguyu berraklığı netliği ararsın. hiçbiri onun kadar katışıksız olmamıştır olmayacaktır çünkü. aradan geçen zaman ne kadar uzun olursa olsun mesafeler ne kadar uzarsa uzasın gönlünde bir parça halen nöbet tutar belki onun için. belki birgün yine yolu düşer diye. seni caydırmak isteyenler onu özlemeni sana yakıştıramayanlar da olacaktır elbet. onlar da "takma kafana" şeklinde ucuz ve bayağı teselli cümlesinden fazlasını bilmezler.
flipped adlı filmin, türkçe ismidir. öyle yapmışlar.
unutulmaz. (bkz: alperen)
aile dostumuzun ogluydu.
ailecek gorusurduk filan. bebekligimi bilirlerdi.
guya gelinleri olacaktim.

(bkz: he yarram he)
çocukluk aşkımdır. hala birlikte olunan aşktır 5. senemizdeyiz.
ilk ve son diye birşey yoktur derler ya hani. hepsi yanılırlar halbuki. o kızı o erkeği gördüğün an o aşkı hissettiğin, içinin alev alev yandığı an ilk ve son diye birşey kalmaz. o kişi hem ilkin olur, hem de sonun.
çocuklukta kalan. en saf en temiz olan, geleceğe dair karşı cinsle kurulan ilk hayaller, son olması istenen ama olmayan. bir çoğumuz için nefretle anılan, bazılarımıza tebessüm ettiren..
hiç unutulmayan. hele de acı çekilmişse aklından çıkmayandır.
my ex toy boy
ergendik oda ergendi haliyle ama çok yakşukluydu. misal kendinden büyükler bile yafşıyordu. biliyorum şuan yurt dışında.
çoculuk aşkını aşktan sayarmısınız bilmiyorum ama fotosuna bakınca bile hala bişeyler hissetmiyor değilim. çünkü o hala çocuk yüzü çocuk gibi. ve hiç değişmedi. sadece büyüdü okadar.