bugün

entry'ler (14)

mustafa kemal atatürk ün dini inancı

tabiri caizse atatürk' ün dini, imanı halkıydı.

dünyanın en eski mesleği

kesinlikle ev hanımlığıdır. ya da mağara hanımlığı/kadınlığı dır o zaman ki adıyla.

isimleri anıldığında atatürk ü anımsatan şehirler

selanikte başladı, istanbul da bitti. bu ikisi diğerlerinden bir adım daha öndedir.

ilk aşk

ilk ve son diye birşey yoktur derler ya hani. hepsi yanılırlar halbuki. o kızı o erkeği gördüğün an o aşkı hissettiğin, içinin alev alev yandığı an ilk ve son diye birşey kalmaz. o kişi hem ilkin olur, hem de sonun.

erkekleri tahrik edip abazan diyen kaşar

kadın veya kız herşeyi erkek için yapar diye bir kaide mi var ? kendileriyle barışık, fiziklerini beğeniyorlarsa kimseye aldırmadan giyinmek onların da hakkı değil midir ? empati yapılırsa hak verilebilincek bir durum.

küs olunan arkadaşın esprisine gülmeye çekinmek

gülmemeye çalışıp ama 2-3 saniye sonra haykıra haykıra güldüğüm dolu anım var. el değmemişim de biri bana elini değmiş gibi hissetiren andır.

sözlük yazarlarının masasındaki nesneler

kalemlik
diş fırçası
1.5 litre boş su şisesi
telefon
saat
şarz aleti
cımbız
cüzdan
deodarant
kulaklık
kitaplar
yetişkin dergileri
defterler

ne kadar boş bi hayatım varmış.

fort yaparken dikkat edilecek hususlar

peki senin bu tavsiyeyi vermekte sakınca olmadığını düşünen beynine karşı dikkat edilecek hususlar nedir ?

sevgilinin vücuduna yıllanmış şarap döküp yalamak

ruhu sidik kokan insanların yapacağı türden bir anormallik.

aseksüel hissediyorum

kendimi aseksüel hissediyorum. Bi kadınla fiziksel temasta bulundum fakat hiç bi hissim olmadı cinsel anlamda, dedim kendime erkeğe mi ilgim var o da yok. durumu kabullenmelimiyim yoksa bi arayış içine girmeli miyim ? kadın bu arada hot kadındı. sarışın 1.70 90-60-90 misali.

ikizler denilince

benim aklıma ikiz kardeşler geldi hayret.

mevlana nın sen gelme diyeceği kişiler

dindarların dışındakilere gel der mevlana .

eşcinselden arkadaş olmayacağı gerçeği

kim kimin bedeninden yararlanmak istemiyor ki ?

cinselliğin tercih meselesi olması saçmalığı

hormonal bozukluklara ne diyeceksin peki ?