bugün

erkeklerin katiyen farkına varmadıkları bir konu.

biz evlilik, eğlence, bir gecelik aşk gibi bütün ilişkilerimizde kadınları seçtiğimizi zannediyoruz ama aslında kadınlar bizleri ince elekten geçirerek seçiyor, geçmiş olsun!
(bkz: sozlukten yararlı bilgiler)
erkeklerin kadınlara karşı zaaflarının olması, bu durumu da kadınların erkeklerden daha iyi bilmesi ve kullanması sonucu ortaya çıkan eylemdir.
(bkz: av avcı ilişkisi)
kadınların erkeklere karşı ciddi üstünlüklerinden biridir.
zeka olarak kadinlarin daha ustun olma durumu.
iş evlenmeye gelince tam tersi olan bir durum.
mühendislik fakültelerinde her bayana 10 bay düşmesi nedeniyle daha yoğun yaşanabilen bir hadise. bununla birlikte fazla seçenek olması hata oranını da bir nebze arttırmakta sanırım.
(bkz: dişi ne göre erkek)
kesinlikle doğru olan durumdur. kız istemedikten sonra, erkeğin kızı elde etmesi oldukça zor bir olaydır. çünkü istemeyen kız erkeği sürekli tersleyerek onu kendisinden soğutur, kızın bu terslemelerinden yılmamak her babayiğidin harcı değildir. ama kız bir hoşlanmaya görsün, erkeğin kendisini tavlaması esnasında geçecek olan yolu kendisi açar, ona yol gösterir, ve en sonda ödül olarak kendisini sunar. bu işler böyledir.
ben secilmem secerim soylemlerinin artmasından dolayı teorikten pratige donusen hede.
(bkz: beni sec beni sec)
(bkz: hepimiz pikacuyuz)
doğru değildir, kadınlar aşık olduğu adamlara balkonlardan bakar hep, nereden biliyorsun diye sormayın.
Şu ana kadar hep seçen oldum başlıkta bi yanlışlık var.
Kim demiş yok öyle bir durum aq.
Karpuz değil ki koklayasın.