bugün

Şu tür olayları kabul edemeyenler sonra kalkıpta islam'ı savunmuyor mu, Güler misin, ağlar mısın....
Şiddetle karşı çıkanlar var ya onlar oluyor genelde. Vardı bi kaç ikinci kadınım.

Ya kesinlikle öyle şey olmaz falan sonrası anlayın işte.
Bu gibi olaylarda aşırı derecede tepki veriyorsa biri sorun var demektir. Q
birinci kadın mı ikinci oluyor yoksa ikinci kadın mı?
görsel
Arkadaş titreyerek bosaliyomus ismini duyunca vay amk.
hayat tecrübem bana büyük konuşmamayı, insanları yadırgadığım veya asla yapmam dediğim her şeyi bir gün yapabileceğimi öğretti. biz içinde bulunmadığımız bir durumu sadece genel ahlak ve doğruluk kuralları içerisinde algılayabiliyor ve yorumlayabiliyoruz. kim böyle bir rezilliği yaşamak ister ki?

ama tabi ortada net olan bir şey de var... en hafif dilde söylemem gerekirse, yapılan şey çok büyük kaşarlık...
herkes bir değil hayatta kimileri arzularının önüne geçemiyor yani iradesizde diyebilirsiniz neyse kimse mukemmel degildir o adamında boktan yönlerini görünce soğursun sizde orosbu felan demissiniz iki kişinin karşılıklı arzusu hevesi adam ailesini karısını etkilemiyecek şekilde yaşıyorsa bence etiktir bu olay.
Neyse yeter bu kadar olumlama.
aslında üçlü takılmayı önermesi gereken ama ayranının dökülmesini istemeyen kadın olmaktır.

haysiyet falan bulunamadı...
bunu kabul eden var mı ki?
Kendine, duygusuna, bedenine saygısı olan kadın ya da erkek, ikinci olmayı hazmedemez, buna izin vermez.

Evet olmadık bir insanı beğenebiliriz, aşık da olabiliriz, hayat bu!
insanın başına gelmeyen yoktur, olabilir, bunu ayıplamak, kınamak haksızlık ve acımasızlık olur.
Yürek bu, akar gider...
Amma ve lakin, akıl ve izanı devreye sokmak, duyguya ket vurmayı öğrenmek, şuursuz hislere çüşşş demeyi öğrenmek zorundayız!
insan olmak bunu gerektirir.

Biz şuursuz kamyon değiliz, olmamalıyız!
Para saglam demek ki.
Oo Winx maturcuymus. Bence adam seni de alsın sırayla takilirsiniz yenge hanımla negzel.

Ayrıca yuva yikanin yuvası olmazmış.
Iyidir ayrı bir zevki vardır ikinci olmanın.
Bir müddet sonra pişmanlık ve utanç hissettirecektir. Yol yakınken dönülmelidir.
kimse benim yogurdum eksi demez.
kokeninde hormonlar var.
hormonsal bir seyi namusla seref hasiyet gibi kavramlarla derecelendirmek yargilamak da sacma bir sey.
insan yasadigi surece bu boyledir.
birine ilgi duymak vs icsel olarak engelleyemezsin.
fiziki olarak frenlersin tamam.
benim nezlimde ayni seydir.
aklindan gecmesi baska birini dusunmen arzulaman bile fiilen yapmis olmanla ayni sey ve yadirgamam.

ben bekarim arkadaslar.evli olsam da dusuncelerim degismezdi.
7 aydır birlikte olduğun adamın evli olduğunu nasıl anlamazsın hayret. Kendini çok iyi saklamış demek ki. Bu saatten sonra sana düşen arkana bakmadan kaçmaktır.
Kadının kendisine bağlı bir konudur .
Bile bile " ikinci kadın" olmayı kabul eden, içine sindiren kadının kendiyle ve erdemleriyle çok ciddi sorunları var demektir.
Òzsaygısını yitirmiştir.

ikinci kadın olmanızı reva gören, sizden bunu isteyecek hadsizlikte olan şeref yoksunu erkek müsveddelerinden uzak durmalısınız.
onur, bunu gerektirir!

Yalan dolanla ilişki sürdüren, evliliğini ya da birlikteliğini gizleyen bu zırtapos tayfayı, gerçekleri öğrendiğiniz dakika paketlemelisiniz. ivedilikle!
kimse benim gotum kara demez haklisin.
burada bir suclu aramak mantiksiz.
evlilik sacma bir kurum oldugu icin onu da yargilamiyorum.
evlenip cocuk sahibi olmak birisiyle kagit uzerinde resmi sekilde birlikte olmak bir omur boyu duygularini isteklerini de kaldirip atmak bir kutuya koymak degildir.

cunku bekara avrat bosamak kolay.
ikinci kadın genellikle bizimki gibi toplumlarda hep kötülenir, aşağılanır. Aslında burada kötülüğü yapan kadınlardan biri değildir. Erkeğim diye ortalıkta gezinen sünepedir. Ama tabi "Erkek adamın bi karısı bi de manitası olur." Kafasıyla yaşayan bir toplumda asla erkek kötülenmez. Hatta tebrik edildiği bile görülmüştür.

Alın size küçük bir örnek; 7 aylık sevgilim 9 yıllık evli ve iki çocuklu olduğunu benden sakladı. Bunu yine kendi araştırmam sonucu ortaya çıkardım. Hadi bakalım şimdi bu benim suçum mu? Eşinin suçu mu? Yoksa o adamın suçu mu?

insanları eleştirirken dikkatli olun. Kimse başına ne geleceğini, hayatın neler getireceğini bilemez.

Edit: Ayrıntıyı vermediğim için bazılarınız durumu net kavrayamamış. Öğrendiğim an terkettim adamımsıyı arkadaş sakiiin.
ikinci erkek oluyorsa kadın da olur.

Önemli olan anı yaşamak pişmanlık duymamak ve 2. Den çocuk yapmamak.

1. Sini sevseydi 2. Olmazdı demişler. 2. De olur uzun süreli ilişkide insanlar yeni aksiyonlar heyecanlar arıyorlar bu hem erkekler hem kadınlar için geçerli.
Hep erkekler mi bekliyecek sırada, biraz da siz olun.
asla kabul etmeyeceğim seçenek. ikinci kadın olmam. birinci kadın da olmam.

çünkü erkeğim hehhe.

bye.
sırasını beklemektir.
Fena bir sıra değil.