bugün

düzgün parketmediği için hele otoparkta yer azsa diğer sürücüler tarafından sövülen sürücünün arabasıdır.
park etme işine henüz yeterince konsantre olamamış bir acemi işidir.
enseye şamarlık kişilerin arabalarıdır.
uzun olmasından ötürü hala araba mıdır bilemiyorum, fakat kanımca uzun araçtır.
hele birde geç vakit eve gelindiğinde, hava soğuk ve kederliyse, üstüne birde park yapacak yer kalmadıysa kesin bir terbiyesiz iki araçlık yere tek araç girmiştir.
(bkz: medeniyetsiz)
bazısı başka bir araca yer tutma peşindedir, sanki o park yeri onun tapulu malı gibi. arabalarını ne kadar çizsek, ne kadar tekerleklerini patlatsak ve bir not eşliğinde sövsek azdır. *
(bkz: kadın şoför)
birkaç saat sonra gelecek misafirin park sıkıntısı yaşamaması için ustalıkla park edilmiş araba da olabilir. misafir araç gelince az ileri alınmak suretiyle, ona da yer açılır.
tipik bir türk öküzüdür. tüm dünyada örnekleri bulunur. ama bu öküz nesli türkiye'de daha kolay bir yaşam alanı bulup, daha çok çoğaldığından, en çok da burda yaygındır.
türkiye'de olduğunuzu anlama yollarından biridir.
yan parketmiştir.
muhtemelen bir arkadaşı gelecektir ona yer tutmak için bilerek o şekilde park etmiştir. **

hemen gelen edit: tüh az önce yazılmış. (#7231251)

neyse iyi tarafından bakalım benimle aynı düşünen biri var. **
arkadaşını bekleyen insanın park edilecek yer yok, park yeri aramayalım diyerek bencilce bi düşünceyle arabasını park ediş stilidir ayrıca.
başında sahibi beklenerek levyeyle dövülmesi gerekir.
2 araba sopa atılması gereken kişidir.
bayanlar kızmasın da genelde bayanlar yapar bu işi,çok sinir bir durumdur.
acemilik dönemimde arabanın sık sık düştüğü durum.
aynaları ters çevrilmiş ve sileceği kaldırılmış olarak bulacağınız arabanızdır.
arabayı park eden sizseniz, gün boyu kulaklarınızı çınlatacak arabadır.
arabalarımız büyük ve lüks olduğundan, cool arabasıdır.
itina ile küfredilir.
itina ile araba çizilir. valla lan. hatta not bile yazıyorum, ben çizdim ama hak etmiştin diye.
silecekleri kaldırılacak olandır.
Kadin surucu was here.
tankla üzerinden geçilmesi gereken arabadır.
Sırf böyle yaptığı için bir alışveriş merkezinin otoparkında arka sileceği hunharca sökülmüş 7 kişilik bir volkswagen görmüştüm.