bugün

türkiyenin avrupa birliğine girişinin önündeki en önemli engeldir kendileri,zira geri kalmışlığın,lümpenliğin simgesidir.

fakat klark bıyık ayrıdır,o estetiktir,sanattır.

netice itibari ile deriz ki illa bırakacaksan hepten sakal bırak rahatla,yüzünü haritaya çevirme.
(bkz: türk gelenekleri)
(bkz: osmanlı)
(bkz: nerden geldiğini unutma)
-hepimiz bıyıklıyız
-sıkıysa gel de kendin kes
gecen gun karsilastim biriyle
adam pala biyik birakmis baba biyigi
ayagina baktim parmak arasi terlikle dolasiyor
iste bozulan turk erkeginerede igrenclik *
igrenc zevkleri olan turk berberlerin, ya da beceriksiz turk berberlerinin eseri olan erkekler grubu.

bütün berberler böle demiyorum ama böle berberler var. ben sahsen gördüm.
bıyık dediğin alt dudağa kadar uzatılmalı.
(bkz: koca götlü yağlı türk kadınları)
ankara-sincan'daki pala bıyıklı adamları gördükten sonra sarfedilmesi gayet doğal olan sözcük öbeği.
yoğurt yerken bıyığı beyaz olan erkek modeli..
(bkz: bıyığımı kestirmem ab ye de girmem) * *
(bkz: modern homoseksüel avrupalı erkekler) *
(bkz: acayip selahattin enişte bıyığı)
(bkz: özdemir asaf)
(bkz: karizmatik lemmy kilmister bıyığı)
(bkz: lemmy kilmister)
(bkz: motörhead)
(bkz: azorka için bıyıklılar bıyığını kesti)
(bkz: azorka sayesinde avrupa birliğine girdik)
(bkz: azorka yı ab ye almadılar çok saçmaladığı için)
(bkz: azorka gençler birliğine girebildi ancak)
(bkz: avrupa birliği azorkaya girdi)
turk erkeklerinin kendi arasindaki taninma sekli...nereye gidilirse gidilsin taninabilirligin simgesi..
(bkz: rusya da amca kesin Turk tur diyen gencler)
(bkz: Ahanda bizden biri daha)
en iğrenç örneğide rte ve tayfasındaki imamlara aittir.
(bkz: kirli bıyık)
(bkz: mhp bıyığı)
(bkz: devrimci bıyığı)
(bkz: tarikatçı bıyığı)
Sigara tiryakisi olanlarının sigara yüzünden dudak üstlerinin tarz bir şekilde sarı rengi aldığını farkeden ama buna ramen o bıyıkları kesmeyen erkeklerdir..
(bkz: turk erkekleri cok rerorero)
bıyık denilen şey bakılmadığı ve güneydoğu bıyığı haline getirildiği zaman iğrenç ve itici olabilmektedir. ancak düzgün bakılan bir bıyık gerektiğinde bir erkek için iyi bir bütünleyici olabilmektedir. tabii bu arada bakılan bıyıklarda da milli görüş bıyığı'nın çeşitli sebeplerden de itici olduğu bir gerçektir. belki de onu itici yapan, türban gibi bir siyasi simge haline gelmesidir. neden olmasın?
badem bıyıklı erkekler.
bıyıklı bir erkekten daha iğrenç olan hatta asıl iğrenç olan bıyıklı bir kadındır. *
(bkz: bıyıklı kızlar)
(bkz: ıhlamurlar altında)
iğrenç bıyıklı ispanyol kadınlarından çok daha çekici olan insanlardır.
burunlarının altında gereksiz bir fırça taşıyan tiplerdir. genelde kıro olarak nitelendirilir..
boyunlarında altın kolye, ayaklarında beyaz çorap ve buna kombine sivri burun-yumurta topuk ayakkabı görme olasılığınız çok yüksektir.. * *
a.k partili çoğu milletvekili bu gruba girmektedir. bıyıkmı değilmi anlaşılmaz bir merete sahiptirler. örnek olarak rte nin ve abdullah gül ün 2 numara kesilmiş bıyıklarını gösterebiliriz. ne biliyim böyle farklı yerler geliyor insanın aklına.

edit: a.k yerine ak parti yazmışım kınadım kendimi sizde beni kınayın ama sonra bak değiştirmiş diyip affedin malum berat kandili bugün.
(bkz: kıla tüye anlam yüklemek)