bugün

"...Adem ile havva oğlu, max weber'in astı, Shrödinger'in Kedisi, sevginin -sayısız kere satılmasına rağmen- gereksiz fedaisi, Freud'un Kuzeni, Kardeşimin Abisi, Sözünün Eri, Maslow'un Piramidi, Dünün iyisi bugünün piçi, Çanın Eğrisi, Lorenz'in Kelebeği, Aslı'nın Kereminfitively..."
karikatür ödülü kazanmış.

s7v7n nin yarışmaya katılmadığı çok belli. o olsa tüm jüri üyeleri düşer bayılırdı. bu da o ödülü nah alırdı.

edit: bu tanımın şaka olduğunu anlamayan ve 'tebrik etmedi' diye şahsıma aleni bir şekilde ana bacı küfür eden yazarlara söyleceğim tek şey '' allah sizi ıslah etsindir.. yazık hepinize... dilinize, kalbinize, onu çalıştıran beyninize yazık.
Çizimlerinin şahaneliği bir yana, nezaketi, kültürü, vefası da cabasıdır.

On numara, beş yıldız bir yazar kişisidir.
Bir de sözlüğü bu kadar ihmal etmese...
bir entryde benden bahsettiğini düşündüğüm, ama tespitlerinin çoğu yanlış olduğu için herhalde başkası hakkında yazmış diye düşündüğüm yazar. kimseye entrylerimi beğendirmek zorunda olmadığımı belirtmek istiyorum, özellikle de böyle garip ve olaylara tek yönlü bakan kişilere...
uzun bir süre önce, bursa'da bir zirvede sohbet ettiğimiz yazar ağabey, lakin sonraları kendisinden bir ses seda çıkmadı..
nickiyle bizlere sözlüğün varoluş sebebini hatırlatan yazar.
şimdi tüm karikatürler mi bu arkadaşın yoksa o prangalı olanla serumlu olan mı ben anlamadım elma kurdunun verdiği 3 linki de like yaptım hadi hayırlısı.
konuşmayı seven meslektaşım. oldukça sıcak kanlı. yanına gidildiğinde çekinme huyunuzu birden unutturan yazar.
çok güzel şeyler çizen boyayan biri. severek takip ediyorum. boyamadan önce kağıtlara yaptığı fantastik işlemler de çok ilgimi çekiyor. bana kağıtlarla ilgili verdiği önerilere teşekkür ediyor; güzel ve ekonomik bir akrilik kağıdı önerisini bekliyorum. zira -evet zira- akrilik çalışmalarının kağıda da yapılabileceğini yeni öğrendim. tuvale para yetiştiremeyeceğimi düşündüğüm için çok sevdiğim akrilikle resim yapmayı bırakmıştım. şimdi geri dönmek istiyorum. burayı fazla meşgul ettim kusura bakmayınız. sadece sol framede görünce aklıma geldi görüneyim dedim.
koydum tekmeyi kapıya daldım içeri bastım artı oyu karikatürlerine.
mezun olduğu bölümle hayran bırakan, karikatürleriyle bazı söylenilemeyenlere tercümanlık eden kaliteli yazar.
tanıdığım en yetenekli insan. oğlum müthişsin lan. yeteneğin muazzam.
Yalnızca uludağ yazarı olduğu için desteklenmesini adaletli bulmadığım yazardır. Yalnız karikatürlerin hepsine baktım ve en iyilerden birisinin kendisinin karikatürü olduğunu düşünüyorum. Kazanmayı hakedenlerden biri olduğu için desteklenmeli. Kazanırsa adeletli olur. Başarılar dilerim kendisine.
desteklediğim arkadaşımız. beğendim. başarılar.
gelişmelerde adını gördükten sonra karikatürlerini oylayıp, yazdıklarına göz attığım yazar.

sözlüğün sayılı kalan entelektüel alt yapısı sağlam yazarlarındanmış, bu sikko troller yüzünden dikkatimi çekmemesine üzüldüm.

bir insanın hem yazarak hem de çizerek ifade edebilme yeteneğinin olması tüm övgüleri hakkediyor sanırım.
umarım gittiği yolda daha başarılı işlere imza atar.
kendisini burdan tüm içtenliğimle tebrik ediyorum; umarım sözlüğe küsen kaliteli yazar kervanına katılmaz.