bugün

çok fena bana laf sokmuş yazardır kendisi. bazen öğüt vermek ya da tebrik etmek küçük düşürmekle birebir olabiliyormuş bugün bunu bana öğretti saolsun.
uludağ modernden çıkmayan gerekirse dükkanı kapatan olmayı seve seve üstlenen insan. sözlüğe girmek yerine uludağ modern e direk linkle bağlandığını bile düşünmekteyim.
idiotlossia dır kendisi. ama severiz *
kişiler arasındaki gizli dil.

(bkz: bebek dili)
bu sözlüğe iyi ki gelmişim dedirten birisi. istanbul'a gelse yatağımda ağırlar; ben de yerde yatarım. öyle yani.

not: o kırılma noktasında hareketlenen fesat bünyelere sevgilerimi sunarım.
denizli'ye gelse otelde ağırlarım yalnız da yatırmam. yanına bir iki rus, öhöm neyse konuşuruz.
moderndeki ''bira da verin''lerin yüzde seksenini bu şahıs yazmıştır, ve yazıyor, büyük ihtimalle de yazacak, yazsın.
moderndeki "azından mı öpmüş"lerin yüzde doksan dokuzunu bu şahıs yazmıştır, ve yazıyor, büyük ihtimalle de yazacak, allah belasını versin.
manevi ikiz kardeş kişisi.*
kendisine bir çok yönden özendiğim yazardır. **
kızgınlığın yakışmadığı nice yazardır. tartışmaya girmeyiniz kendisiyle. ****
mahlasından dolayı ismi idil sanılan yazar formu.

(bkz: idil değil)
**
olsa olsa idris olabilecek bir yazardır.
"seasons change and so can i. Hold on boy! no time to cry. " sözlerini kendisine iletmek istediğim, 700. entrymi hediye ettiğim yazar.
(bkz: yok satan nihilist bakkal)
modern' de bazı screenshotların altına " bence haklı lan " yazan yazar.*
hala çaylak hala çaylak. bu sinirlenmeye başladı sözlük bak sonra demedi deme.
fırat aydınus yüzünden çaylak olmuş yazardır; hoş geri kurtuldu.
unutmak istediğim diyalogları bana hatırlatıp canımı istemeden de olsa sıkan yazar.
Kendisine market açacaklar diye duyduğum yazardır. * yavuz çetin'i de dinlediğini öğrenince tamam işte aradığım adam bu o demişimdir içimden.
gönderdiğim şarkı;bul beni *

edit: sazlıklardan havalanan ördeğe de tapan yazarmış. *
delü.

kürtçe ile ilgili pek çok şey bildiğini düşünüyorum. helal olsun valla.*
yazdıklarını okuyunca kendimi liseli, kreş terk, ilk görüş terk filan hissettigim yazar.
356. entry'mi şansına hediye ettiğim yazardır. ehe öhö çokomik. asıl olay özlemek. ve ben bu insanı özledim. kendisiyle konuşmayı yani. aaaa.
tantuni tarikatı üyesi yazar.**
eski tostum. vay be ne ısırıklardım, gördüğüme sevindim lan panpa!
güncel Önemli Başlıklar