bugün

bunu siyasi suçlar için değil, hunharca işlenen cinayetler, tecavüzler için istiyor olabilir.
5 ya$ındaki kız çocuğuna tecavüz edilip , i$kence ile öldürülüğüne $ahit olmu$tur.
her ne amaçla olursa olsun gelmemesi gereken, Türkiye tarihinde utanç verici bir lekedir.
tecavüzcüler ve vatan hainlerinin idamını isteyen kişidir ve bunu istemekte de haklıdır.
idamı canı çekmiş kişidir.
ilericidir bu vatandaş haklıdır. amerikalı da olabilir. dışlamayın rezil oluruz.
hepar'dır.osman pamukoğlu'nun yeni "parlak" fikri.
idama bende karşıyım. birilerinin canına haksız yere kast eden yada gencecik hayatları kurutan insan müsvetteleri, idam gibi ani bir ölümle cezalandırılmamalı. en iyi ihtimalle tüm idam suçluları aynı koğuşa sokularak bir damla su ve yemek verilmemeli mesela.o manzarayı gören kişiler asla idam cezası gerektirecek suçlar işlemeyeceklerdir. hem boşuna da beslemiş olmayız o adi varlıkları.
saddamın asılmasını isteyen doğru düşündüklerini inandığım vatandaşlardır.
vatan haini kisvesi altında ne insanların katledildiğini bilmeyen yazar söylemidir. bir kere subjektif bir olgu bu.

bana göre x vatan haini iken sana göre ilahtır; ve eğer ben bu adamı katledersem sen beni ıslak rüyalarına alet etmez misin?

(bkz: yaa yaa)
ölümün en büyük ceza olduğunu sanandır. bilmelidir ki en büyük ceza, tek hücreli bir ortamda sonsuza kadar hapis kalmaktır. b
korkuyordur.
(bkz: idamın sorunları çözdüğü tek bir ülke) gostermesini istedigim dosttur.
apo denilen insan müsveddesiyle aynı memlekette oksijenle reaksiyona giren vatandaştır. haklıdır vesselam.
sallandiracaksin bunlardan birkac tanesini bak bir daha oluyor mu? sozunu vurgulayan vatandastir.