bugün

allah belamı versin bu ülkeden pılı-pırtıyı toplayıp acil çıkış yapmak lazım. herkes yemiş kafayı.
Koparanus Dede altmış beş kere silinip 70 kere geri geliyorsun sonra bu sözlüğü kapayın diye veryansın ediyorsun, sen de bir hoşsun. Beğenmiyorsan niye buradasın?

Ayrıca Bu içimdeölenbirileri var harun abi değil miydi?
Aga;

1. icimdeolanbirivar kim?

2. telegram nedir?
https://m.uludagsozluk.com/e/39722436/

Götüne de gamze yap, sonra gel burda "götümde gamze var ihihihi" diyerek milleti yoldan çıkarmaya çalış. Ona başka bir isim bulur yine gözüne gözüne sokarım ben.

Bir deliği var diye kendini bir bok sanan yazar.
alkolikle ilgili olarak kız sanıp bana kadar mesaj atmışlığı olan yazar. Umarım erkek olduğumu unutmamıştır. Maazallah kız sanıp kapıma kezzap atmaya gelir. Bu arada benim dayım taramalı mafya.
Sanırım 2 kız liliith Ve icimdeolenbirivar, bir sözlük yetkilisi ve asosyali için kavga etmiş/tartışmış. Çok tuhaf. insan gerçekten hayret ediyor.
bazen entrylerine denk geldikçe okumuyorum çünkü daha kendime saygımı yitirmedim.
e hani bu salak canının istediğini sildiriyordu sözlükten. demek ki canı kendisini sildirmek istedi. hakkını bu yönde kullandı. affferin ona. şimdi kendisine yeni bir oyuncak bulması gerekecek.

ama yedek hesabı vardır bu ...nun *

bu kadar boş ilgiye alışmış bir am sahibi için zor zamanlar olsa gerek. acımız büyasdfghjkl. ne büyük lan. iyi olmuş. hem kendisi hem sözlük için. bir daha buralara gelme teyzecim. sen doğruduğun çocuklarla ilgilen emi yavrum.
“sosyal hayattaki boşluğunu burada abazaların ilgisiyle doldurmaya çalışıyordu yerini sağlama almak içinse yetkililere yanaşıyordu”

adam haklı beyler.

siktir olup gitmesi hepimiz için iyi oldu.

bi kaşarın bi ortamın tadını tuzunu kaçırması çok kolay. azıcık huzur. evet.

sırada diğerleri.
Kim kız, kim erkek ben hala onu anlamadım.
Bu nasıl ortam lan?
sözlüğü genel ev olarak kullanan yetkili şahısın kullandığı kızlardan sadece biri. sözlükte onca efendi erkek varken neden böyle insanlara kızlar kuyruk sallar anlamıyorum.
Büyük derdiniz varmış gerçekten..
kızların küçük sözlüklerde ne tür çirkeflikler yaptığını göstermesi açısından ibretliktir. ha diğerlerinin de bundan aşağıda kalır yanı yoktur.

kavga neden oluyor biliyor musunuz dostlar?

bütün sözlük yosmaları en çok ilgiyi ben çekmeliyim diye köpek gibi yırtınıyor. sonra bunlar kendi aralarında aptalca kavgaya girişiyorlar. birilerini yanlarına çekmeye çalışıyorlar. ordan bir ego savaşı patlak veriyor. sanal alemde bile galip gelen kendini muzaffer komutan zannetmeye başlıyor. sözüm kendi halinde takılıp entrysini yazıp giden kızlara değil. bu ve bunun gibileredir.

gerçek hayatta göremediği ilgiyi artık eskisi kadar büyük bir kitleye hitap etmeyen günde en fazla 60-70 kişinin yazdığı sözlükte görmeye çalışıyor. bununla ilgili ufacık bir ihtimal belirse bu ihtimalin üzerine yürüyor bu zavallılar. kutup, instela, ekşi gibi farklı sözlüklerde bulundum. ama burdaki köylük yer kavgasına benzer bir kavga görmedim ben. hep mi böyleydi burası yoksa kullanıcı azaldı diye mi bu hale geldi bilmiyorum.

her uçurulanın 2 saniye sonra geri gelebildiği bir yer olunca da kavgalara aralıksız devam ediyor. geldiğimden beri uçurulan nickleri bile unuttum desem yeridir.

üstteki entry yazan arkadaşa da korkmamasını salık veriyorum. hiçbir bok yapamaz. anca öyle konuşur mezkur şahıs.

yalnız uçurulduktan 2 hafta sonra tam da bugün başlığına entry girilmesini de fazlasıyla manidar buluyorum. bir miktar sipariş kokusu alıyorum. hayırlısı...
Kaale alınmaması gereken bir kezodur.

Bunu Gördüğünüz yerde uzaklaşın. Arkanıza bakmadan kaçın.
sonunda bu da nickinin hakkını verip hakkın rahmetine kavuşmuştur.