1. 1.
  iç içe geçme bir nesneyle, konuyla veya bir insanla yaşanabilen temasın doruk noktaya çıktığı andır. temas aslında hop diye oluşan bir şey değildir. Önce ihtiyaç fakedilir, sonra hareket planı yapılır, sonra harekete geçilir, sonra temas vardır, sonra iç içe geçilip, doyulduktan sonra geri çekilme ve izolasyon, yani tek kalma aşamaları yaşanır. Bu karnımız acıktığında, arkadaşımızı özlediğimizde veya bir kitap okumak istediğimizde de böyledir. Hep bu döngü yaşanır. Bazen bu döngünün belli noktalarında tıkanıklık yaşanabilir. Mesela açlığınızı farkedip yemeğe gitmeye karar verdiniz ve harekete geçip bir restorana doğru gidiyorsunuz, burada farkına varma, hareket kısımları tamamlanmıştır. restorana geldiğinizde ısmarladığınız yemeğin içinden saç çıkar ve yemeği geri gönderirseniz burada temas aşamasında tıkanıklık yaşanmış olur. ilişkilerde de bu döngüde yaşanan tıkanmalar ve kısa devreler ilişkinin bitmesine sebep olabilir.
  mesela iç içe geçme ihtiyacı taraflardan birinde daha fazla olabilir. Böyle olunca diğer taraf doymasına rağmen bu aşamada kalmakta zorlandığı için geri çekilme aşamasını dikey yaşayabilir. yani zorla en sevdiğiniz yemeği doymanıza rağmen yemek zorunda kalmanız gibi. O sırada o yemeği bir daha hiç yemeyeceğinizi bille hissedebilirsiniz. oysa ki o sizin en sevdiğiniz yemektir ve büyük ihtimalle uzun süre öyle kalır. Ama aynıyemeği sürekli siz doyduktan sonra zorla yedirmeye çalışırlarsa bir süre sonra hakikaten gına gelebilir. Bu taraflardan içe içe geçme arzusu fazla olanda ise "sevilmiyorumuş" hissi yaratabilir.bu yanılgılar aslında ihtiyaç döngüsündeki aşamaların bir birine uyumlu bir şekilde tamamlanmamasıdır.
  3 ... truthurts
 2. 2.
  imalatta sıkça karşılaşılan en az iki elemana ihtiyaç duyulan eylemdir.uygulama alanına göre değişik tolrenslar verilmelidir.
  ... once upon a time in somewhere