bugün

10 kilo zayıflayıp saçlarındaki sarı boyalar da akıp gittiğinden beri daha sevimli, daha genç, daha karizma bir adam olmuştur. Ayrıca atakan nagihan semih ezgi hepsini üst üste koysan bir Yattara etmezler.
survivor da bu 15 yıldır ben evlenmişim ne mesaj ne tilifon hiç bu kadar ayrı kalmadım abi ben kafayı yiyecek delireceğim diyerek ailesine özlemini dile getiren sempatik ünlü.
yunus günçeyi söyleyen hamsi kafalı adam.

len olum dün ezgi yazdın bugün yunusu yolluyorsun. allah ın hamsisi.
Semih Öztürk bekliyordum aslında. Yunus söylemesi enteresan oldu.
cümlesini bitirene kadar kanser etmiştir.

teşekkürler yatti.
konuşurken cümleyi toparlayamayınca oturduğum yerden sufle verdiğim insan. onun yerine strese giriyorum ben burda.
"Ergensin" dediği Yunus günçe'nin ibretlik tespiti ile karizması azıcık çizilmiştir malesef. Dedim ben boyama o saçı diye.
kimse yunuzla konuşmak istemiyoru diyor. ulan adamın anlattığını anlayacak kalibrede adam yok ki adada. dedikodu yapmaktan beyniniz erimiş. sen zaten onbeş yılda öğrendiğin türkçe desen felaket. 2 yıllık alman turist senden iyi konuşuyor amk satıcısı.

kibrit gibi tipinle ahkam kesiyoru , yıkıl karşımdan sinir oluyoru...
Karakteri iyi diyoduk bu da bozdu yunusa seni survivora çağırdıkları için şükredeceğine bana laf ediyon dedi. Bıdı bıdı konuşuyon diyo sen de yıllardır türkiyedesin cuma gibi konuşuyon Türkçeyi sonra buna aynaya bak desen ırkçı olursun.
Ben adam gibi adam burda.
Ben çok üzgün.
terbiyesizin tekidir. yunus ünlü değilmiş de onu saymıyormuş. ulan senin saydığın atakan, nagihan çok mu ünlü, onları kim tanıyordu survivor'dan önce? sen bu ünsüzlükle buraya geldiğine şükret diyor adama, aklınca küçümsüyor. belki kendisi tanımıyor olabilir ama yunus televizyondan dolayı türkiye'deki çoğu kişiye tanıdık gelecektir hiç olmazsa sima olarak ama yattara'yı anca futbolu takip edenler bilir. kendini drogba zannetmiş heralde bizim haspa.
Survivorda giderek batan Gineli kazık atma ustası.
Şimdilerde acun ılıcalının sunduğu survivor programında yarışmakta olan eski trabzonsporlu emekli futbolcu.
tirabzonsporda bu kadar koşmadı. meğersem survivor u bekliyormuş.

görsel
Konuşmasın mümkünse sinir bozuyor. Evet.
Çok ilginç karakter adada nagihanı gerçekten sevdiğini düşündüğüm tek kişi ama nagihan onu pek iplemiyo gibi. Performsı nagihan ve atakana yakın olan tek ünlü.
Yunusun konseyde söyleyeceğini düşündüğüm isim. Çünkü yunusun kırgınlığı belli yattaraya. işin ilginci oyunların en başarısız isimleri bireysel dokunulmazlığın en başarılısı oldu.
elenmesi tamamen formalite'dir nagihanı eleyip orda tek kız damlayı bırakaaklarını düşünmediniz galiba haftaya ibrahim sonra yunus elenir sonra efecan ibrahim ve yunusun elenme sırası değişebilir.
Hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım biri.

Ciddi ciddi şu survivor ı izleyen adamlar burada gaza geliyor ya la!

Setap bunlar setap!
Adadaki en temiz yarışmacıydı sadece yunusa senin neren ünlü demesi yanlıştı bence onun da diyetini elenerek ödedi ve yunustan Özür diledi. Deli herif hala tam affetmemiş ama harbi ağır konuşmuştu yunusa karşı yattara.
O kadar gündemden uzağım ki öldü falan sandım ismini görünce. sanırım bi yarışmadan elenmiş. Siki sağolsun, ne diyelim.
yalandan iyi adamdı. survivorda iyi adamın ne işi var amk?
yunus'a atar yapıyodu sinsi herif. noldu? yunus reis kaldı, o gitti. temiz falan olduğunu düşünmüyorum.

yalnız ünlülerin performası bariz düşecek yati'nin gidişiyle. semih ve yunus bu herif kadar iyi değiller oyunlarda.

edit: gitmeden yunus'tan özür dilemiş galiba. şaşırttı beni.
adam trabzonluyum diyor. horon tepiyor adam. gel gör ki holigan trabzonlular var ya hani o " her yer trabzon"cular. nagihandan az oy aldı ulan bu adam, utanın.
güncel Önemli Başlıklar