bugün

savaşçılığı ile milli takım defansına canlılık getireceği düşünülürken fatih terim bu canlılığı emre aşıkta görmüştür ve akabinde topu da kalede...
"gökhan zan- emre aşık ikilisinden birinin yerinde bu adam kadroda bulunsaydı işler farklı olabilirdi" diye düşündürmüş futbolcu.
hem istikrarlı hemde sakatlık problemi olmayan taş stoper. an itibarı ile milli takımımızın yarasına merhem olurdu ama...
2008-2009 sezonunda ibrahim üzülmez in yedeğe çekilmesi ile beşiktaş ımızın kaptanlığını yapacak oyuncu.
cam adam başlığından yönlendirilen futbolcu. bu büyük hatayı yapan yazar ın bir an önce açığa çıkarılması ve en büyük cezayı görmesi için elimden geleni yapacağım. asıl cam adam gökhan zan dır. söz konusu şahısa *cam adam yakıştırması yapılması beni üzmüştür. kendisi beşiktaş ımızın neferidir.
ibrahim üzülmez ile yumruk yumruğa yaptığı kavga sonucunda avusturya kampından ibrahim üzülmez ile beraber kovulmuştur.

basında yer alan haberlere göre toraman, üzülmez'e göre daha bir haklı konumdadır.
kavga olayından sonra satılacağı dedikoduları çıkan oyuncu. kesinlikle beşiktaş'ta kalması gereken gerçek bir beşiktaş'lı ve sembol oyunculardan birisidir. hayır demirören malı gökhan zan'a posta koyarken ve yol ayrımına getirirken toraman'ı meydana atarsa hiç şaşırmayacağım ve bu beni üzecektir.
Bugün yaşanan kavgada benimde gözümde haklı görünen futbolcumuzdur. Ha hemşehrim olduğum içinmidir bilmiyorum.
Beşiktaş takımının en önemli savunma elemanıdır.
süresiz kadro dışı bırakılmıştır.

beşiktaşlı taraftarların büyük çoğunluğunun yaşanan olayda haklı görülen tarafındadır.
dün öğlen saatlerinde ve akşam iki kez ibrahim üzülmez ile kavga edip,takımdan uzaklaştırılan futbolcu.
ibrahim üzülmez ile antrenmanda kapışmış futbolcudur.*
kavga ne kadar büyükte olsa beşiktaş camiasının bunu basına sızdırmaması gerekirdi. eğer böyle aptal bir kavga yüzünden toraman silinirse çok büyük yanlış olur. yazık bu adama. ibrahim üzülmez gibi bir kazma için satmayın bu adamı.
ah ibrahim ah diye buradan kendisine haykırdığım futbolcudur. şu takımda güvendiğim zaten 3-4 adam var toplasan, onlardan biri de bu toraman işte. o da giderse, ki yönetimin böyle saçmasapan bir hamle yapacağını hiç sanmıyorum, kime güvenebilirim ki artık ben savunmada? gökhan zan zaten kırılgan hatun gibi top çarpsa sakatlanıyor, beşiktaş yönetimi bu adamı da harcarsa şu 2-3 senedir uyguladıkları "beşiktaşlıları futboldan soğutma" politikasını son seviyeye getirmiş olacaktır.

yapmayın etmeyin.
150 bin ytl para cezasına çarptırılmış ve satış listesine konmuştur.
ilhan mansız özentisi kro. kazmalıkta bakiden fazla eksiği olmayan soy adının koramaaan olması olası şahs.
bjk nin değerine 4.5 milyon euro biçerek satış listesine koyduğu ibrahimlerden.
galatasaray'ın talip olduğu iddia edilen futbolcu.* futbola ilk başladığında forvet oyuncusudur, sonradan defansa yönlendirilmiştir.
bir an evvel affedilmesi gereken kartal yürekli stoperimiz. beşiktaş'la daha 2 yıllık sözleşmesi vardır.
yarın saat 14:00 da basın toplantısı düzenleyecek futbolcu. umarız bu kavga olayına bir ışık tutar.
besiktas yonetim kurulu'nun karariyla ibrahim uzulmez ile birlikte affedilmis ve takima geri donmus besiktasli futbolcu.
espanyol dan resmi teklif aldığı menaceri tarafından açıklanan oyuncu.
beşiktaş yönetiminin ''tükürdüğü yalama'' adlı son filminin baş rol oyuncularından biri.
antep'te oynadığı zamanlarından beri severek ve ilgiyle takip ettiğim beşiktaş'ın neden milli takıma alınmadığını bilmediğim stoperi. pek alakası olmasa da sağ bek ve sol bek de oynayabilmektedir. şenol güneş kendisini konfederasyon kupasında sol bek oynatmış ve başarı sağlamıştır. gidecekse avrupaya gitmeli. ne bileyim beşiktaş formasından başka yakışmaz sanki sırtına.
keşke galatasaraya gelse de servet, emre adlı ikiliden bizi kurtarsa. türkiyedeki en yetenekli defans oyuncusudur kendisi.
1 eylül 2008 beşiktaş konyaspor maçına ilk 11'de başlayan oyuncudur. zapo ile birlikte neler yapacağı merak konusudur.