bacım merak etme, reis size iş bulur. reise güvenmiyor musunuz? naapçaksınız cehape belediyelerinde çalışıp.
tabii netice de bunlar allahın işleri .....

allah rızkınızı kesmiş ..........

imamoğlu kim oluyor ............

belediye başkanlığı allahındır .........

imtihandır . takvanız kontrol ediliyor .

çay ve simit ile iktifa ediniz .

AKP’li vekil vatandaşa çay simit hesabı yaptırdı Ayağa kalk bakayım

https://www.youtube.com/watch?v=cy3zhn8l0Lk
inanamıyorum, konuşmanın sonunda huhuki dayanaktan falan bahsetti. Hukuk kendilerine lazım olduğunda nasılda hukuku savunuyorlar.
Bu memlekette 20 yıldır hukuk yok ki bacım, ucu size değince mi anladınız.
ağlama melis.
bankamatiklerden 3500 kaymeyi cekemedigi için magdurdur.

not:3500 dedik ama 4000 de olabilir.
KHK ile binlerce insanın işine bir gecede son verdiniz ya?

O ne olacak amk salağı?

(bkz: söz meclisten dışarı)
Aktroll olduğu çok açık olan kızdır.

Yazık sen o kadar çalış didin aktroll ol, gelsin bir belediye başkanı tüm yaptığın hizmetleri hiçe saysın.

Ne var yani imamoğlu’da “ al şu parayı biraz da beni öv” deseydi. Kızcağız ve arkadaşları yapardı, ekmek parası...
Bir belediyeye bağlı neden 50 gazeteci olur? Bunu soran var mı? Belediyenin işi haber üretmek değil haber olacak iş yapmak. Şu rezalete bak utanmadan bir de açıklama yapıyorlar. Lan sizin şimdiye kadar aldığınız paraları geri almak gerek ne işinden bahsediyorsunuz?
Yaptıkları eylem tamamen yardakçılık kokuyor. Herkes zaten bağlantıları sayesinde iş bulacaklarını biliyor. Allah garibana yardım etsin.
chp zihniyetinin demokrasi anlayışı da bu kadar işte. benim görüşten değilsen yaşama hakkın yok. aynısını akp yapınca da torpilci.
ciddiye alayım üzüleyim diye kendini zorlasan bile daha ciddiye alma kısmını geçemeyen kızdır. böyle şeyler yapılacağı zaman biraz daha eğitimli ne bileyim tiyatro, oyunculuk geçmişi olan ve okuma yazması iyi seviyede olan birilerini seçsinler. zaten figür olarak türban üzerinden doğal mağduriyet yaratma çabası gözden kaçmıyor. mağduriyet puanım 1. eskiden daha iyi yapıyordu bu parti bunları ama tabi artık türban üzerinden yediremiyor kendi seçmenine bile. yeni projeler üretsinler.
(bkz: türbanlı)

Gerisine bakmaya bile gerek Yok.
mikrofonlara bakınca ne olduğu net anlaşılıyor. fazla kafa yormaya gerek yok.
yillardir kuruma hizmet etmis insanlar var cumlesinden kasit mesai saatleri icinde yuzlerce tweet atarak ülkedeki siyasi ahlaki yerle yeksan eden eylemlere bayraktarlık etmek demek bu elemanlara gore.
birde kendilerine emekci diyorlar ki bu kelimeyi adeta bir terim gibi kullanarak yillarca sol goruse mal ettiklerini ve bundan igrendiklerini hatirlatalim.
ayrıca emekci çalışan ve emek etme eylemini bifiil icra eden insanlara denir. liyakat nedir bilmeden tek mahareti bir siyasi partiye mensup olmak olan insanlara degil.
arti sonucta haklari ödenmis ve sozlesmelerinde yer alan maddelere uygun bir fesih gerceklestirilmis. isveren tazminatsız fesih hakkini da kullanabilirdi ki bunun icin ibb'nin elinde yeteri kadar malzeme ve delil oldugunu ben bile burdan bakinca görebiliyorum.
bu insanların yillardir haksiz yere isgal ettikleri makamlarda icra ettikleri algi çarpıtma eylemlerini hangi görüşten kim yapsa aynı sekilde tepki verirdim.
ozetle üzülmüyorum. bu benim sahsi fikrimdir. ancak ortada bir hukuksuzluk olmadigi ve zoraki bir mağduriyet yaratildigi da aciktir. son olarak üzülmüyorum demis miydim?
onun bunun torpiliyle gelip halkın hakkını gasp ettikleri yetmiyormuş gibi birde utanmadan basın açıklaması yapıyorlar. siz ne rezil ne utanmaz bir şeymişsiniz be.
yağmaladıklarına, söyledikleri yalanlara saysınlar.
kimsenin umurunda olmayan kızdır.
insanların emeğiyle alın terleriyle çalışarak geldiği yerlerde asla gözüm yok. kimsenin de bahsettiğim şekilde çalışan kişilerin işinden olmasını da istemem lakin türkiye cumhuriyetinde kaç tane belediyenin 185 tane sadece medya konusunda çalışanı vardır? bu kişiler hangi gazetecilik ve tv bilgi birkimine sahiptir?

normal ana akım medya (hürriyet milliyet vs.) gibi gazetelerde ve medya kuruluşlarında bu kadar ''gazeteci'' yokken ibb medya a.ş'de neden bu kadar çalışan vardır?

bu çalışanların aylık maaş ve diğer giderleri ne kadardır?

bu kişiler gerçekten gazetecilik mesleğini icra ediyorlarsa ürünlerini veya hizmetlerinden bir kaçını paylaşabilirler mi?

yoksa atm memuru dediğimiz kişiler tam olarak bunlar mı oluyor?

benim ki de merak işte.
mağdur bacılarımız. (part : 486 )
Trt'de bu kadar çalışan yok belediyenin nasıl bu kadar çalışanı var, madem ki görevinizi laikiyle yaptınız neden bedava maaş alanları gündeme getirmediniz? Onurlu, şerefli ve görevinizi en iyi şekilde yaptığınız içinmi?

inandığınız dinle çelişiyorsunuz, gidin tavrınızı takınıp vatana millete bari hayırlı olun. Vakti zamanında zaman gazetesi okuyordunuz şimdi ne oldu küçük hanım, içeri tıkmadıklarına dua edin. Alayınız fetöcü.

Şak şak şak, şak şak şak, şak şak şak.

Hakaret edin onursuzca taraflı konuşun sonrada ağlayın haklı görünmeye çalışın, insanmısınız siz?
ne rahat insanmış arkadaş. daha dün imamoğlu ile çalışmak onurunuzu incitiyordu. bir de ; medya elemanı,konuşamayıp kağıttan okuyor. nasıl medyaysa bu.
Daha videoyu açmadan türbanlı olduğunu anladığım kız. Açtım ve şaşırmadım.
Size millete hizmet edin dediler, aktrollük değil.
Gerçekten din adına örtünen türbanlıların hakkına giriyorlar böyle yaparak,sen yıllarca abıuk subuk kisve altında millete iftira at.Kanalında 7/24 bademler cirit atsın cumhuriyetin temel değerlerine hakaret et muhalefete söz hakkı tanıma yok,cukkanı haksız yere doldur seçim arefesinde siyasetin dibine vurup seçilecek namzet başkana giydir ilten çıkarılınca türbanlı bacılarını kullanıp mağduriyet yarat.Beter olun sizin yüzünüzden mağdur edilen insanların hakkını ödeyin önce.
Beslemeler üzülmüş . Onuru ve alın teri ile ekmeğini kazanan herkese selam olsun.

Zaten sahipleriniz sizi aç bırakmaz. Neyin tatavası bu.
Basın mikrofonlarına bakıyorum da, hepside yandaş medya. Yazık.
Ablacım, Bi yüzünü yıka gelde suratını görelim.

Yerinde karara ağlayan trollerdir. iplemeyiniz.